Nadide Eğitim Kurumları Yabancı Dil Zümresi (Nadide ELT) tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen Scrabble Tournament bu yıl da il çapında gerçekleştirilecek.

Kocaeli ilindeki ortaokul öğrencilerinin katılabildiği yarışma 04.05.2019 günü gerçekleştirilecektir.

Aşağıda belirtilen bağlantıya tıklayarak ulaşabileceğiniz başvuru formunu dolduran okullarımızın katılabileceği yarışmada organizasyonun stabil olması ve sürenin kontrollü kullanılabilmesi açısından başvuru 16 ile sınırlandırılmıştır. E-posta gönderim tarihleri dikkate alınarak ilk başvuruda bulunan 16 kurum turnuvaya dahil edilecektir.

Öğrencilerimizin yabancı dil becerilerinin geliştirilmesi amacı ile organize edilen bu etkinlikte kelime bilgisinin yanı sıra hızlı düşünme ve kelime türetme stratejisine sahip öğrencilerimiz avantajlı olacaklardır. 

Yabancı dil eğitiminde farkındalık oluşturmak, özelde İngilizce eğitimini destekleyici, eğlenceli ve öğretici metotları tanımak, öğrencilerin İngilizce sözcük dağarcığını geliştirerek, zeka, dikkat ve zihinsel yeteneklerini kullanabilecekleri bir yarışma olan Kocaeli Ortaokullar arası Scrabble Yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödül ve sertifika verilecektir.

Yarışmada 1. olan takıma 1.'lik kristali, öğrencilere çeyrek altın.

Yarışmada 2. olan takıma 2.'lik kristali, öğrencilere gram altın.

Yarışmada 3. olan takıma 3.'lük kristali, öğrencilere sürpriz hediyeler.

Yarışmada 4. olan takıma öğrencilerine sürpriz hediyeler.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yarışma başvuru başlangıç tarihi

25.02.2019

Yarışma başvuru bitiş tarihi

29.03.2019

Takım bilgilerinin bildirilmesi

19.04.2019

Müsabaka Tarihi

04.05.2019

Gallery

Back to top