Topluma değer katacak nesiller'e önem veren ailelere bir destek de Nadide'den!

Nadide Okulları olarak okul öncesi eğitimine destek vermek amacıyla Ekim ayının eğitim ücretini biz karşılıyoruz.


Yeni eğitim-öğretim döneminde her çocuk okulöncesi eğitim fırsatını yakalasın istiyoruz. Güven ve huzurla çocuklarınızı teslim edebileceğiniz bir öğrenim ortamı sunan Nadide Okulları'nda okulöncesi kaydı için İzmit, Gölcük ve Başiskele şubelerimizle bir an önce irtibata geçiniz.


Nadide Okulları okulöncesi kurumlarında öğrencimiz,

Değer Eğitimi, Sanat Çalışmaları, Jimnastik, Mutfak Atölyesi, Müzik Etkinlikleri, Orff Çalışmaları, Nadide Düşünme Becerileri, Okula Hazırlık Çalışmaları, Akıl Oyunları, Yüzme, Nezaket ve Görgü Kuralları, Oyun Atölyesi, Bilim Saati, Ebru, DramaÖrnek ŞahsiyetlerAkademik Eğitim ve daha bir çok etkinlik ve çalışmayla daha da önemlisi sıcak bir yuvayla karşı karşıya olacaklar.

Sabah 08.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında hizmet alabileceğiniz okullarımızda öğrencilerimiz sabah sporu ve kendilerine enerji verecek sabah aktiviteleri ile karşılanır, güne başlar ve besin/kalori değerleri Gıda Mühendisimiz tarafından öngörülerek oluşturulmuş menüye göre kahvaltısını yapar, gerekli dinamizme sahip olarak ders programındaki çalışmalarının akabinde yine Gıda Mühendisimiz denetiminde hazırlanan Öğlen Yemeğini arkadaşlarıyla birlikte afiyetle yer, dinlenme ve öğleden sonraki etkinliklerin yorgunluğunu İkindi Aparatifi ile atlatarak günlük programına/çalışmalarına devam eder. Eminiz dolu dolu geçen bir günün sonunda onları sevgiyle kucakladığınızda minik öğrencilerimizin sizlere anlatacak çok şeyi olacaktır.


Nadide Okullarında öğrencilerimiz bir üst öğrenime hazırlanmanın ötesinde hayata değer katacak birer birey olarak yetiştirilirler.

Kampanya şartları;

Bu Kampanya Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı'nın (MİKAV) destekleriyle gerçekleştirilmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için NADİDE OKULLARI'na ilk defa kayıt yaptırıyor olmak gerekir.

Her bir kardeş bağımsız olarak kampanyadan faydalanabilir. Ancak bu kampanya başka kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez.

Kampanya Nadide Okullarının İzmit, Gölcük ve Başiskele şubelerindeki okulöncesi/kreş sınıf seviyelerinde geçerlidir.

Kampanya sınıf kontenjanlarımızla sınırlıdır.

Kampanyadan başvuru önceliğine göre yararlanılabilecektir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen velilerimiz kurumlarımıza başvurarak form doldurduktan sonra kampanya kapsamında kayıtları gerçekleştirilecektir.

NADİDE OKULLARI kampanyayı sonlandırma veya süresini uzatma hakkını saklı tutar.

Bu kampanya sadece "2019-2020 Eğitim - Öğretim Yılı" için geçerlidir.

Bilgi Tlf ve Whatsapp mesaj no:+905533723805

Back to top