6 Haziran 2018 Çarşamba günü okulumuzun bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenimiz, Müdür Yardımcısı Ramazan Mavuş’un sunuculuğuyla ve 8/C sınıfı öğrencilerimizden Erdem Erkan ve Yusuf Mert Temel’in Kuranı Kerim ve meal okumalarıyla başladı. Programımız, Okul Müdürü Mümtaz Alkan’ın selamlama konuşmasıyla devam etti.

Sonrasında ise Müzik Öğretmeni Furkan Kayaoğlu öncülüğünde hazırlanan okul koromuzun seslendirdiği parçaları dinledik. Koromuzun sunumundan iftar saatine kadar Arif Damar ve ekibinin canlı müzik performansı bizlere eşlik etti. Oruçlarımızı açtıktan sonra akşam namazımızı eda ettik ve protokol konuşmalarıyla programımız devam etti. Sonrasında Türkçe Bölüm Başkanı M. Mahmut KOYSAL’ın hazırladığı Nadide Postası’nın mezuniyet özel sayısı davetlilerimizle buluştu. Okulumuzda gelenek haline gelen Necip Fazıl Kısakürek’in Gençliğe Hitabe eserinin oratoryosu da her zamanki gibi etkileyiciydi. 
Bayrak devir-tesliminde ise 8/A sınıfından Sude Filiz Diren, konuşmasının ardından bayrağı 7/B sınıfı öğrencilerimizden Berk Talha Pala’ya devretti. MİKAV Onursal Başkanı Şevki Yılmaz’ın konuşmasının ardından Kocaeli Milletvekili M. Akif Yılmaz tarafından öğrencilerimize plaket ve diplomaları takdim edildi. Fotoğraf çekiminin ardından gerçekleşen havai fişek gösterisi de görsel bir şölen yaşattı.  
Programın hazırlanmasında en ince ayrıntısına kadar emeği geçen başta Komisyon üyelerimiz Kamile Yeler ve Pınar Altaş olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür eder; mezun ettiğimiz yavrularımızın bir ömür boyu sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hayat geçirmelerini temenni ederiz.
5b614a25660f429d5a157c69d1d61d49_M
1
2
3
4
5
6
7
8

Back to top