Fen Bilimleri dersinde 6.sınıf öğrencilerimizle organlarımızdan biri olan kalbi inceledik. Öğrencilerimiz kalbin tabakalarını, damarlarını, kulakçık ve karıncıklarını merakla gözlemlediler. Konuyu görerek bir daha dinleyince daha iyi kavradılar.

Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında 19 Mart 2018 tarihinde Başiskele Spor Salonunda oynanan Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Başiskele Dart Müsabakaları tamamlandı.

Okulumuz Bursa’da faaliyet yapmakta olan Cayhouse ilim ve kültür Derneğinden misafirlerini ağırladı.

Nadide Eğitim Kurumları İngilizce zümresinin vazgeçilmez etkinliklerinden Action in English etkinliği bu yıl 7 ve 8. Sınıf İngilizce severler için Avrupa’da gerçekleştirildi.

Okullar Arası Yıldız Atletizm İl Birinciliği 45 okuldan 186 sporcunu katılımıyla yapıldı.

Karakter Eğitimi “Özgüven” ayı etkinlikleri çerçevesinde 6. sınıf öğrencilerimizle “Namaz Bilinci”  konulu öğrenci panelimizi gerçekleştirdik.

Down sendromu; vücuttaki hücrelerin 46 yerine 47 kromozoma sahip olmasıdır.

Özel Nadide Ortaokulu 7. Sınıf öğrencileri olarak çevre bilinci oluşturmak için İZAYDAŞ gezisi yapıldı.

Matematik Zümresi tarafından 02-10 Nisan tarihleri arasında 6.sınıf öğrencilerimiz arasında düzenlenen Hafıza Oyunu Turnuvası 6-D sınıfı öğrencimiz Gülsüm BAYRAM’ın zaferiyle nihayete erdi. Öğrencilerimizin eğlenerek yarıştıkları yarışmamıza toplamda 32 öğrencimiz katıldı.

Back to top