Gölcük anasınıfı öğrencilerimiz Osmanlı Haftası etkinlikleri kapsamında Geleneksel  El Sanatlarıyla tanıştılar.

Minik Eller Sınıfımızın bu haftaki konularından biri de “Görme Engelliler” di. Çocuklarımızın Görmeyen  insanlara karşı empati kurup onların yaşadıklarını ve neler hissettiklerini  daha iyi anlamalarını sağlamak için çalışmalar yaptık.

Yıldızlar Sınıfımızdan Eslem BULUT öğrencimizin göstermiş olduğu gayreti sonucunda Kur’an-ı Kerim’e geçti.

Yıldızlar Sınıfı öğrencilerimiz Göster Anlat etkinliklerinde sürpriz nesneleri tanıyor. Elif Paşaoğlu,Meryem Asel Sağcan,Bedirhan Özer ,Göktuğ Emin Aksungur ve Eslem Bulut arkadaşlarımız seçtikleri nesneleri tanıttılar.

Gölcük Nadide Anaokulunun anasınıfı öğrencileri Minik Eller ve Yıldızlar Sınıfı “Sevgi Avcıları” etkinliği için bir araya geldiler.

Yıldızlar Sınıfı öğrencelerimizden BETÜL ALBAYRAKOĞLU Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim harfleriyle başladığı yolda başarılı bir şekilde ilerleyerek Kuran-ı Kerime geçti.

Nadide öğrencilerimiz bugün hayvanlarının gizemli dünyasına yolculuğa çıktılar. Şapkalarını takıp, dürbünlerini yanlarına alan öğrencilerimiz hep birlikte safariye katıldılar.

Bana bir renk söyle, bir renk söyle, Birlikte düşünelim neler var bu renkte, Hepsini öğrenelim birlikte. Bugün günlerden beyaz olsun dedik.

Gölcük Nadide Anaokulu öğrencileri bugün tiyatro gösterisi için güne heyecanlı başladı. Sabah kahvaltılarını yaptıktan sonra tiyatroyu izleyecekleri alana geçtiler. Ormandaki Afacanlar isimli tiyatromuzda  çevre atıklarının doğaya nasıl zarar verdiği ve insanların doğayı korumaları gerektiği öğrendiler.

Back to top