Sevgili öğrencilerimiz,
Biliyorsunuz ki salgının yayılmasını önlemek amacıyla ülkemizde ve pek çok ülkede eğitime bir süre ara verildi. Hemen ardından ise uzaktan eğitim sürecimize başlamış olduk. Bu süreçte iptal edilen ya da ertelenen pek çok etkinlik oldu. Ama iptal edilmeyecek, devam ettirebileceğimiz de pek çok şey var. İyi, güzel davranışlarımızı devam ettirmek gibi mesela.

Çünkü iyilik uzakta değil, iyilik yanı başında. Annene, babana, kardeşine, öğretmenine ve hatta vatana, millete iyilik yapmak için dışarıda olmak gerekmiyor. Evde kalarak da bu güzel davranışları sürdürebilirsin. Hadi gelin, evde ki bu örnek davranışlarımızı birbirimizle paylaşalım ve hatta birbirimizi İYİLİĞE DAVET edelim!
Sizlerden,
#evdekalıyorum tasarruflu olmaya özen gösteriyorum
#evdekalıyorum anneme ev işlerinde yardım ediyorum
#evdekalıyorum atık yağ topluyorum
#evdekalıyorum sokak hayvanlarını unutmuyorum, başlıkları altında kendi belirlediğiniz bir konuda kısa bir video oluşturarak
#EvdeKal çağrılarına destek olmanızı bekliyoruz. Videonun sonunda arkadaşlarınızı da iyiliğe davet edebilirsiniz. Hazırladığınız bu videoyu okulumuzun sosyal medya hesabında paylaşılması için bize ulaştırmanız gerekmekte. K12net üzerinden videolarınızı bekliyoruz. Kıymetli öğrencilerimiz, topluma değer katacak bir neslin fertleri olarak sizlere, evde kaldığınız ve uzaktan eğitim sürecinde bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.
Çünkü HAYAT EVE SIĞAR. Sağlıklı günler dileriz.

Back to top