Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz, vakfımız (MİKAV) tarafından başarılı öğrencilere imkan tanımak adına gerçekleştirilen Başarı ve Bursluluk Sınavı bu yıl da BBS-2022 NADİDE KABUL SINAVI olarak 26 ŞUBAT CUMARTESİ günü iki oturum olarak gerçekleştirilecektir.

Öğrencilerimiz, şu anda okumuş oldukları sınıf müfredatından sınav tarihine kadar sorumlu olunan konu ve ünitelerden değerlendirmeye tabi tutulacaklardır. Öğrenci ve velilerimizin sağlığı için gerekli tüm tedbirler alınarak BBS-2022 / NADİDE KABUL SINAVI aşağıdaki tarih ve saatlerde gerçekleştirecektir.

 SINAV KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
 • Okul-önden1-1
  Okulumuzun giriş cephesinden bir görüntü
 • Okul-anasınıfı
  Anasınıfı öğrencilerimiz bir etkinlik esnasında
 • Okul-arka2-1
  Okulumuzun arka bahçesinden havadan çekilmiş bir görüntüsü
 • Okul-havuz1
  Öğrencilerimiz havuzda
 • Okul-kar1
  Okulumuzdan kar manzarası
 • Okul-sosyal
  Öğrencilerimizin gerçekleştirdikleri Çanakkale Şehitleri etkinliğinden bir görüntü
 • Okul-arka1
  Nadide Okulları yerleşkesinin havadan çekilmiş görüntüsü
 • Okul-uzay1
  Öğrencilerimiz uygulamalı bir ders anlatımı esnasında

BBS-2022 bursluluk uygulamamız sınıf seviyesine göre farklı saatlerde ana yerleşkemizde 26 ŞUBAT CUMARTESİ günü gerçekleştirilecektir. 

SINIFLARA GÖRE SINAV SAATLERİ,
İlkokullar : 26 ŞUBAT CUMARTESİ saat 10:00'da. (Sınavdan yarım saat önce kurumda bulunmanızı öneririz.)

Ortaokullar ve Lise: 26 ŞUBAT CUMARTESİ saat 13:00'da sınava gireceklerdir. (Sınavdan yarım saat önce kurumda bulunmanızı öneririz.)

Sınav kayıtları sadece çevirimiçi (online) ortamda alınacaktır.  

Sınav başvuru esnasında HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Tüm öğrencilerimizin sağlık ve güveni için lütfen görevli arkadaşlarımızın uyarılarını dikkate alınız.

2,3,4,5,6,7,8,9. ve 10. sınıfların katılabileceği BBS-2022(Başarı ve Bursluluk Sınavı-2022) başarılı öğrencilerimize burs imkanı sağlayabilmek adına gerçekleştirilen Nadide Eğitim Kurumları sınavıdır. Sınava katılan ve derece elde eden öğrencilere vakfımızın (Manevi ve İktisadi Kalkınma vakfı - MİKAV) ayrıca burs verme imkanları da bulunmaktadır.

 SINAV KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Çevirim içi kayıt imkanı olmayan öğrencilerimiz ise 0262 346 70 70 numaralı kurum telefonumuzdan durumlarını belirterek kayıt işlemini gerçekleştirebilirler.

Sınav başvurusu yapan öğrencilerimiz sınav kurallarını/şartnamesini okuyup kabul etmiş sayılacaktır.  

SINAV TARİHİ

26 ŞUBAT 2022 CUMARTESİ 

1.seans:10.00    -   2.seans:13.00

Sonuçların açıklanma tarihi: 7 Mart 2022 Pazartesi -15.00
Sınıflar: İlkokul-Ortaokul-Lise
ÖDÜLLER ve KOŞULLAR

Her sınıf düzeyinde katılımcılar arasında 1. olan öğrencimiz %100 MİKAV Öğrenim Bursu almaya hak kazanacaktır.

- Burs için 1.'liğin yanısıra sorulan soruların en az %93'ü oranında NET yapmış olma şartı aranacaktır. Aksi takdirde burs kazanılmış sayılmaz.

- MİKAV'ın sınıf birincilerinin haricinde, birinciye çok yakın sonuç elde eden öğrencilerimize burs verme hakkı saklıdır. (2., 3. vb. sıralamadaki öğrenciler)

- Sınıf kontenjanı dolu olan sınıflarımızda, kontenjan açığı oluşmadığı takdirde yeni kayıt yapılamayacaktır. Bu durumda istenmesi halinde Tam Burs kazanan öğrencinin hakkı  1 yıllığına tehir edilebilir.

- Sınavda eşit puan alınması halinde ilgili dönemdeki ağırlıklı not ortalamasına göre birinci tesbiti yapılacaktır.

- Öğrenim bursu sadece Özel Nadide Eğitim Kurumları'na kayıt yaptırıp kurumumuzda okuyacak öğrencilerimiz için geçerlidir.

- Öğrenim bursu sadece Özel Nadide Eğitim Kurumları'na kayıt yaptırıp kurumumuzda okuyacak öğrencilerimiz için geçerlidir.

- Sınav sonuçları belirtilecek tarih itibariyle okulun sitesinde yayınlanacaktır. Giriş için kayıt esnasındaki kullanıcı adı ve şifreniz gerekmektedir.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com