Kurumumuz kurulduğu 2010 yılından bu yana velilerimize vermiş olduğu avantajlı kayıt sözünün arkasında durmuştur. Şartlar ne olursa olsun Nadide Okulları, bir vakıf kurumu olmanın bilinci ile imkanlarını zorlayarak velileri için en uygun şartlarda kayıt avantajları sunmaya devam ediyor. Zor günler geçirdiğimiz, bu dönemde siz EVDE KALIN diye, erken kayıt dönemini 20 TEMMUZ 2020 tarihine kadar uzattık.

Ön Kayıt Formunu doldurmak için tıklayınız

Uzman kadrosu ve özenle hazırlanmış eğitim modeliyle Nadide Okulları'mızın şubelerinden de bilgi alarak aşağıdaki sınıflara kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz;

Okul Öncesi Şubeleri, (İzmit, Başiskele ve Gölcük)

İlkokul (Başiskele) 1. sınıf ve kontenjanı müsait olan ara sınıflar,

Ortaokul (Başiskele) 5. sınıf ve kontenjanı müsait olan ara sınıflarda kayıtları devam etmektedir. 

Nadide eğitim kurumlarında ilkokul 1. Sınıftan itibaren öğrencilerimizin akademik becerilerinin, analitik düşünme yeteneklerinin ve milli - manevi değerlerinin geliştirilmesine odaklanan bir eğitim sistemi uygulanmaktadır.

İlkokul kademesinde öğrencilerimize görsel, işitsel ve dokunsal çeşitli materyalleri sunmanın önemine inanıyoruz. Kazandıkları sosyal becerilerle, dünyaya, teknolojiye ve insanlığa bakış açılarıyla, her yaptıkları işe, her girdikleri ortama kalite getireceklerine inandığımız öğrencilerimiz arasında yer almak için 20 TEMMUZ 'a kadar ayrıcalıklı kayıt olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Skills Based English (Beceri odaklı İngilizce) eğitiminde seviyenize uygun kurlarda başlayıp İngilizce öğreneceğiniz, yazarlık becerileri atölyeleri ile okuma-anlama ve ifade etme kabiliyetlerinizi arttıracağınız, değer eğitimi derslerinde milli manevi değerlerimizi içselleştirip yaşama imkânı bulacağınız ve akademik alanda da en iyi okullara yerleşeceğiniz sınav hazırlık sürecine katılabilmek için acele edin.

Ortaokul 5. sınıflarımız için kontenjanlarımız dolmak üzere. (Sınıf kontenjanlarımız sınırlıdır)

Özel Nadide İlkokulu ve Ortaokulu (Başiskele).........................+90 262 346 70 70 

Back to top