2020-2021 Eğitim – Öğretim döneminin Nadide Okulları kırtasiye ve ihtiyaç listeleri yayınlandı.

Öğrencilerimizin yeni dönem okul alışverişi heyecanı ve telaşı içerisinde olduğunu düşünerek bir an önce ihtiyaç listelerimizi açıklamak istedik.

Aşağıdaki listede bulunan ilgili bağlantılardan öğretmenlerimizin hazırladıkları ihtiyaç listelerine ulaşabilirsiniz. Bu listelerdeki malzemelerden elinizde olanları yeniden almak zorunda değilsiniz. Farklı noktalardan temin edebileceğiniz gibi kurumumuzun sizler adına anlaşmış olduğu " AHTERA KAŞIBEYAZ KİTAP KIRTASİYE"den de liste içeriklerini paket olarak veya listeden ihtiyacınız olanları rahat bir şekilde temin edebilirsiniz.

www.kitapekseni.com adresinden Nadide Okulları menüsünden sipariş vermeniz halinde siparişleriniz kargoyla evinize gönderilecektir.

İzmit Fethiye Caddesi üzerindeki adresinden (Bilin Pasajı) alışveriş yapmanız halinde Nadide Okulları velisi olduğunuzu belirterek aşağıdaki indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kitap alışverişlerinde liste fiyatından %5 indirim.

Kırtasiye alışverişlerinde liste fiyatından %5 indirim.

İlk hafta yoğunluğuna takılmamak için okul başlamadan önceki hafta da da velilerimizin kaynak ve ihtiyaç listelerini temin edebileceklerini hatırlatır, yeni eğitim-öğretim yılımızın hayırlı, verimli, yüksek  başarılarla dolu geçmesini temenni ederiz.

ÖĞRENCİMİZİN BULUNDUĞU SINIFA TIKLAYARAK KİTAP VE İHTİYAÇ LİSTELERİNE ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlkokul ve ortaokul sınıfları:
Okul öncesi sınıfları:

Not: Yabancı Dil kitap ve kaynakları okulumuzdan temin edilebilecektir.

Kitap ve ihtiyaç listelerini paket olarak alabiliveceğiniz kırtasiye;

AHTERA KAŞIBEYAZ KİTAP KIRTASİYE

Adres: Fethiye Cad. Bilin Pasajı No:38 D:19, 41100 İzmit/Kocaeli

Telefon: (0262) 322 22 44

 

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com