Vakfımızın her sene düzenlemiş olduğu yaz okulumuz bugün son buldu.
Öğrencilerimizin Kur'an-ı Kerim okumayı öğrendikleri yaz okulumuzda dua ezberleri ve dini bilgiler derslerinin yanı sıra öğrencilerimiz sportif faaliyetlerde de bulundular. Özellikle yüzme, futbol, basketbol, voleybol, badminton, geleneksel el sanatları ve bilgisayar derslerine katılıp hem yaz tatilinin keyfini çıkardılar hem de yaz dönemini en anlamlı şekilde değerlendirdiler.

Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfının her yıl geleneksek olarak düzenlediği yaz etkinlikleri başladı.Öğrencilerimizin yaz döneminde eğlenirken öğrenmelerini esas alan anlayışı ile eğitim veren,  Kur’an-ı Kerim ve değer eğitimi derslerinin yanı sıra sportif aktiviteleri ve el sanatları ile de öğrencilerin ilgi odağı olan vakfımızın bu çalışmasına velilerimiz, bu sene de yoğun ilgi gösterdiler.
Sabah saat: 09.00’da okul da öğrencilerimiz hazır bulundular.

Nadide Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencilerimizin öncülüğünde "Deniz Yıldızı-Kilis" isimli bir kampanya başlatıldı.

Öğrencilerimizin sosyal sorumluluk projeleri içerisinde aktif olarak yer almaları, yardım ve destek çalışmalarını direkt olarak ihtiyaç sahipleri ile temas ederek yerine ulaştırmaları, tadilat, ihtiyaç sahipleri ile diyalog kurulması ve projenin tamamlanması aşamalarının hepsinde bil fiil görev alabilmeleri maksadıyla düzenlenen bir kampanyadır.

Okulumuzun uyguladığı Avantajlı Kayıt tarihimizin son bulmasının ardından Genel Müdürümüz Süleyman Mavuş idareci ve diğer çalışma arkadaşlarımızla Seyir_360'ta teşekkür yemeğinde bir araya geldi.

Bu yıl 11.sini gerçekleştirdiğimiz Başarı ve Bursluluk Sınavımız (BBS-2022) 26 ŞUBAT 2022 Cumartesi günü, öğrenci ve velilerimizin sağlığı için gerekli tüm tedbirler alınarak gerçekleştirildi.

İlköğretim haftası açılış konuşmasını Kocaeli Milletvekilimiz Mehmet Akif YILMAZ yaptı. Öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında muvaffakiyetler diledi.

Yeşilay'ın  "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" temalı  Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu resim yarışmasında okulumuz 3.sınıf  öğrencisi Umut Ali Aytürk il birincisi oldu.

18 Haziran Cuma günü karnelerini alan öğrencilerimiz, "Telafide ben de varım" programı kapsamında 21 Hazirandan itibaren sabah değer eğitimi dersleri ile başladıkları programlarında gün boyu

Acıbadem Okulları tarafından tertip edilen ve Türkiye'den 18 özel okulun iştirak ettiği "Kur'an-ı Kerim Çalıştayı"nda Özel Nadide Okulları olarak proje ortağı olmaktan memnuniyet duyduk.

Örgün eğitim kurumlarımızın içeriklerinin bulunduğu haber ve içerik kategorisidir.

Back to top