Bu yıl 10.sunu gerçekleştirdiğimiz Başarı ve Bursluluk Sınavı'mız (BBS-2021) 27 MART 2021 Cumartes günü, öğrenci ve velilerimizin sağlığı için gerekli tüm tedbirler alınarak gerçekleştirildi.

Her akşam saat 8 de 8 dakika Kur’an-ı Kerim okuyarak yüce Rabbimizin rızasını ve Kur’an-ı Kerim’in yol arkadaşlığını kazanma niyetiyle başladığımız kampanyamızı bu yıl da “Kur’an-ı Kerim  Ziyafeti” programı ile  taçlandırdık.

Veli öğrencilerimizle birlikte sabırsızlıkla beklediğimiz yeni dönem eğitim öğretim takvimi nihayet netleşti. Yapılan açıklamaya göre okullarımız 31 Ağustos 2020'de uzaktan eğitim, 21 Eylül 2020'de ise yüz yüze eğitim ile öğrencilerine hizmet vermeye başlayacak. 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, Başiskele Belediye Başkanımız Yasin Özlü, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Koral okulumuzu ziyaret ettiler.

Özel Nadide okulöncesi velilerimize yönelik seminer çalışmamız rehber öğretmenimiz Feyza Bulut tarafından online olarak gerçekleştirilmiştir.

Nadide öğrencilerimizle uzun bi aradan sonra yeni okul sürecinde buluştuk. Öğrencilerimiz okulu ve arkadaşlarını çok özlemiş olacaklar ki çok çabuk yeni sürece uyum sağladılar. Okulda arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmeye başladılar.

Zaman zaman kurduğumuz hayallerin peşinden gittik, elimizde malzememiz olmasa da biz hayallerle ürettik. Nefes  egzersizleri ile önce zihnimizi sonra bedenimizi hareketlendirdik, sürece eğlenceyi de ekledik kocaman gülümsedik. Bu hafta canlı dersimizde ise zihnimiz hayal etti ardından elimizde ki malzemeler ile hayal ettiği oyun arkadaşını üretti.

Drama dersimize uzaktan eğitimle devam ettiğimiz bu süreçte, öğrencilerimizin evine konuk olduk kendi evlerimizde onları misafir ettik. Tüm gayret ve çabamızla dersimize devam dedik. Oyunlarımızı oynarken özlemimizin ne kadar arttığını gördük, ekran başında birbirimize güldük en önemlisi birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi bir kez daha anladık.

Okul öncesi kurumlarımızda İngilizce derslerimiz de tüm hızıyla devam ediyor. Meyve ve hayvanları öğrenmeye başlayan öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de öğrenmeye devam ediyor.

Örgün eğitim kurumlarımızın içeriklerinin bulunduğu haber ve içerik kategorisidir.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com