İlköğretim haftası açılış konuşmasını Kocaeli Milletvekilimiz Mehmet Akif YILMAZ yaptı. Öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında muvaffakiyetler diledi.

Yeşilay'ın  "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" temalı  Türkiye genelinde düzenlemiş olduğu resim yarışmasında okulumuz 3.sınıf  öğrencisi Umut Ali Aytürk il birincisi oldu.

18 Haziran Cuma günü karnelerini alan öğrencilerimiz, "Telafide ben de varım" programı kapsamında 21 Hazirandan itibaren sabah değer eğitimi dersleri ile başladıkları programlarında gün boyu

Acıbadem Okulları tarafından tertip edilen ve Türkiye'den 18 özel okulun iştirak ettiği "Kur'an-ı Kerim Çalıştayı"nda Özel Nadide Okulları olarak proje ortağı olmaktan memnuniyet duyduk.

Türkiye geneli, yoğun bir katılımla gerçekleşen "Doğa ve insan" konulu 13.Karikatür yarışmasında 5 öğrencimizin karikatürü sergileme ödülüne lâyık görülmüştür.

Her akşam saat 8 de 8 dakika Kur’an-ı Kerim okuyarak yüce Rabbimizin rızasını ve Kur’an-ı Kerim’in yol arkadaşlığını kazanma niyetiyle başladığımız kampanyamızı bu yıl da “Kur’an-ı Kerim  Ziyafeti” programı ile  taçlandırdık.

Veli öğrencilerimizle birlikte sabırsızlıkla beklediğimiz yeni dönem eğitim öğretim takvimi nihayet netleşti. Yapılan açıklamaya göre okullarımız 31 Ağustos 2020'de uzaktan eğitim, 21 Eylül 2020'de ise yüz yüze eğitim ile öğrencilerine hizmet vermeye başlayacak. 

Bu yıl 10.sunu gerçekleştirdiğimiz Başarı ve Bursluluk Sınavı'mız (BBS-2021) 27 MART 2021 Cumartes günü, öğrenci ve velilerimizin sağlığı için gerekli tüm tedbirler alınarak gerçekleştirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın, Başiskele Belediye Başkanımız Yasin Özlü, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Koral okulumuzu ziyaret ettiler.

Örgün eğitim kurumlarımızın içeriklerinin bulunduğu haber ve içerik kategorisidir.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com