Nadide Okulları LGS başarınızı ödüllendiriyor.
% 0,5'e Tam burs + aylık harçlık (1.500-TL)
% 0,5-%1'e Tam burs + aylık harçlık (500-TL)
%1,5'a Tam burs (Eğitim, yemek, kitap, kıyafet)
%3 'e kadar Eğitim bursu. (Eğitim, kitap)
%5'e kadar %75 Eğitim bursu
% 7'ye kadar %50 Eğitim bursu
%11'e kadar %30 Eğitim bursu
%15'e kadar %15 Eğitim bursu
Ayrıntılı bilgi ve kayıt için sizleri kampüsümüze bekliyoruz.

8. ve 12. Sınıflarımızın mezuniyet programı Kocaeli Kongre merkezinde harika bir organizasyonla gerçekleşti. Öğrencilerimiz programda mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşarken aynı zamanda kendilerine yarınların emanet edileceği gençler olarak bu vazifenin de bilinci ve şuurunda olduklarını gösterdiler.

Kainatın efendisi peygamberimiz S. A. V. Kur’an-ı Kerim’i güzel ve güzel sesle okumaya teşvik etmiştir. Bu düstur ile,  Nadide okulumuz değer eğitimi zümresinin başkanlığında tertip edilen Kur'an-ı Kerim'i güzel okuma yarışması, okulumuz konferans salonunda yapıldı.

İlimizde eğitim, kültür ve sosyal yardım alanlarında kamu yararına faaliyet gösteren Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı (MİKAV), "Eğitime %100 destek Projesi" kapsamında Millî Eğitim Bakanlığına bir okul daha kazandırdı. Kocaeli İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Vakıf Yönetimi arasında imzalanan protokol, Vakfımıza ait Kocaeli/Başiskele ilçesinde bulunan Eğitim Kampüsü, bedelsiz olarak Bakanlığa devredildi.

01 Haziran Cumartesi günü saat 09:45’te çalan zil ile okulumuzda toplanan öğrencilerimiz isimlerinin ve her etkinliğe ait programın yer aldığı yaka kartlarını teslim alarak İngilizce konuşmaya start verdiler. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini kapsayan bu etkinliğimizde öğrencilerimiz dört grup şeklinde çalışmalarını gerçekleştirdi.

Okulumuz 8-B sınıfı öğrencilerinden Ecem AYDOĞDU Ticaret Bakanlığının düzenlemiş olduğu Türkiye geneli "CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA TÜKETİCİ HAKLARI" temalı resim yarışmasında İl BİRİNCİSİ olmuştur. Öğrencimizin  ödülünü ve başarı belgesini "Kocaeli İl Ticaret Müdürlüğü" en kısa sürede kendisine ulaştıracaktır. Öğrencimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Değer Eğitimi Zümresi çalışmaları kapsamında “Doğada Tefekkür Yürüyüşü” etkinliğimizi gerçekleştirdik. “Allâh’ın yarattıkları üzerinde tefekkür edin...”  Hadis-i Şerifinin manasına inmek için ortaokul kademesinde ki öğrencilerimizle “tefekkür” üzerine sohbet ederek;

8. sınıflarımızın sınava çok az bir süre kala motivasyon etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Mandala boyamanın ardından ustalarımızın hazırladığı lezzetli çiğ köfte ile LGS’nin acısını çıkardık 😊

Nisan ayı karakter eğitimi kapsamında etkinliğimizi gerçekleştirdik. Dünya çapında popüler olan Nobody etkinliği ile 7. Sınıf öğrencilerimiz özgüven sahibi karakterler oluşturdular. Bu çalışma ile hem grup çalışması yapıp hem de topluluk karşısında kendini ifade ettiler.

Back to top