Yabancı dil öğrenmenin en önemli kazanımlarından biri kelime öğrenmektir. Kelime hazinemiz geliştiğinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini çok daha etkin biçimde kullanırız.

LGS hazırlık kursuna devam eden öğrencilerimiz, havanın güzel olmasını fırsat bilerek henüz yerden kalkmayan karların üzerinde moral ve motivasyon depoladılar.

"Kalemi kuvvetli öğrencilerimizin katılımı bizleri mutlu edecektir."

7.sınıf öğrencilerimizle bu hafta karışımlar konusunu öğreniyoruz. Tüm öğrencilerimiz ekran başında kendi deneylerini yaparak konuyu öğrendiler.

“Bir Hikayemiz Olsun” eTwinning projemizde yer alan tüm öğrenci ve öğretmenler Zoomda buluşup tanıştık. Mersin, Konya, Sivas, Tokat ve elbette Kocaeli’den bağlanan öğrenciler

Yeni eTwinning projemiz olan “Bir Hikayemiz Olsun” öğretmenlerin tanışma toplantısından sonra öğretmen & öğrenci toplantısı yapılarak başlamış oldu. Projenin amacı farklı yeteneklere sahip olan öğrencilerin bir araya gelip bir hikâye kitabı oluşturabilmesidir.

Teknolojinin bizi çepeçevre sardığı bu zamanda e-Güvenliğin önemi büyüktür. Konunun ihmali durumunda yaşanabilecek olumsuzlukları bertaraf etmek için gerekli hatırlatmaları tekrar tekrar yapmak gerekmektedir.

“Can you say?” adlı projemizin bu ayki çalışması olan tekerleme ve geleneksel çocuk şarkıları etkinliklerini tamamladıktan sonra tüm katılımcılar online olarak bir araya geldik. Öğrenciler kendilerini tanıttıktan sonra tekerlemelerini söyleyerek,

5.sınıflarımız ile yaptığımız “Can you say?” adlı eTwinning projesinde bu hafta farklı ülkelerden ortaklarımızla yapacağımız toplantı öncesinde hazırlıklarımızı yapmak üzere bir araya geldik.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com