Kurumumuz kurulduğu 2010 yılından bu yana velilerimize vermiş olduğu avantajlı kayıt sözünün arkasında durmuştur. Şartlar ne olursa olsun Nadide Okulları, bir vakıf kurumu olmanın bilinci ile imkanlarını zorlayarak velileri için en uygun şartlarda kayıt avantajları sunmaya devam ediyor. 2022-2023 Eğitim öğretim dönemi için AVANTAJLI ERKEN KAYIT sürecimiz başlamış bulunuyor. Özellikle mevcut velilerimiz kendilerine sağlanan özel avantajları kaçırmamak adına en kısa sürede kayıt güncellemelerini yaptırabilirler.

7.sınıflarımızın haftalardır hazırlandıkları Pecha Kucha sunum etkinliğimizin finali büyük bir heyecanla gerçekleşti. Öğrencilerimizin seçtikleri bir konu hakkında bilgi toplayıp ekip arkadaşlarıyla eşleşerek iddialı sunumlar hazırlayan öğrencilerimiz, İngilizce zümresinin eleme kriterlerinden geçerek finale ulaştılar.

Özel Nadide Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz ile birlikte danışmanlık saati dersimizde "Nesi Var?" konu başlıklı etkinlik oyunumuzu oynadık. Bir halka oluşturularak oynadığımız oyunda öğrencileri 2 gruba ayırdık ve her gruptan her anlatımda farklı kişi EBE seçitik.

2021-2020 Eğitim ve Öğretim yılı okul spor faaliyetleri kapsamında gerçekleşen Hentbol Yıldız Erkekler müsabakalarında yıldız hentbol takımımız Kocaeli 2.si olmuştur. Centilmence geçen müsabakalarda sergilediği performansla göz dolduran takımımız okulumuza kupayla dönerek bizleri gururlandırmıştır.

Özel Nadide Ortaokulu Küçük Kız Badminton Takımı Okullar arası Badminton müsabakalarında 2. oldu. Berra MAVUŞ, Hacer Asel KÜÇÜK, Zeynep Sude İRİÇ, Zülal Yurtoğlu ve Ecem KARAMAN’dan oluşan takım Özel Yahya Kaptan O.O. ve Özel Güneş O.O. takımlarını 5-0 lık skorlarla yenmiştir. Finalde Pakmaya O.O ile yaptığı müsabakadan yenik ayrılan Kız badminton takımımız Kocaeli 2.si olmuştur.

8.sınıflarımızla bu haftaki danışmanlık dersimizde  sağlıklı beslenme ve helal gıda başlığı altında sohbet ettik. Helal, haram, şüpheli gıda nedir? Katkı maddelerinin sağlığımıza etkisi nedir? Alış - veriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Gibi sorularla farkındalık oluşturduk.

Okulumuzun Matematik  zümresi turnuvalarını bu yıl da büyük bir heyecanla tamamladı. Bu yıl 7.sınıflar arasında ikincisini gerçekleştirdiğimiz Ringoo Turnuvası Öğrencilerimiz tarafından epey ilgi görüp sevildi. Üç temel öğe  olan “Rakam ,Renk ve Sembol” üzerine kurulan oyun ,turnuvada öğrenciler arasındaki tatlı çekişmelere sahne oldu.

Matematik zümresi tarafından düzenlenen Mangala Turnuvası final maçı heyecanlı bekleyişin sonunda gerçekleşti. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türk Zeka ve Strateji oyunu olan Mangala turnuvası öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Okulumuzun Matematik Zümresi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Math-Ruşka turnuvamızın merakla beklenen finali gerçekleşti. Turnuvamızın finale doğru uzanan bütün maçları öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından heyecan ve coşkuyla takip edildi.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com