Kurumumuz kurulduğu 2010 yılından bu yana velilerimize vermiş olduğu avantajlı kayıt sözünün arkasında durmuştur. Şartlar ne olursa olsun Nadide Okulları, bir vakıf kurumu olmanın bilinci ile imkanlarını zorlayarak velileri için en uygun şartlarda kayıt avantajları sunmaya devam ediyor. Zor günler geçirdiğimiz, bu dönemde siz EVDE KALIN diye, erken kayıt dönemini 30 HAZİRAN 2020 tarihine kadar uzattık.

Türkçe derslerimizin vazgeçilmez unsuru olan yazarlık çalışmalarımıza UZAKTAN EĞİTİM çalışmaları kapsamında da devam ediyoruz. Öğrencilerimiz yazarak rahatlıyor, hayal dünyalarının sınırlarını zorluyorlar.

Uygulamalı dersler uzaktan eğitim haftasında öğrencilerimiz en heyecanla katıldıkları derslerin başında geliyor.Görsel sanatlar öğretmencilerinin yönergelerine göre çizdikleri resimleri öğretmenlerine K12 eğitim portalı ve canlı bağlantılarda ekrandan gösteren öğrencilerimiz evde eğitime çok çabuk adapte olduklarını gösterdiler.

Uzaktan eğitimin ikinci gününde öğretmenlerimiz günlük programlarında belirtildiği haliyle sabah 09.00 itibariyle günün derslerine ait ödevlendirmeleri düzenleyip öğrencilerimizin CLASSFLOW portalındaki akışlarını kontrol ettiler.Günlük program akışımızda yer verdiğimiz EbaTV derslerinin takibi için öğrencilerimize TV başında müfredatın ilgili kısımlarını izlediler. Akabinde öğretmenlerimizin belirtilen süre boyunca çevrimiçi oldukları ders süreci başladı.

İngilizce yazı çalışmalarımız uzaktan eğitimle devam ediyor. Öncelikle gündeme uygun koronavirüse bilim adamlarımızın bulduğu çare olmak üzere, farklı konularda 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimizin yazı çalışmalarını bulacağınız Nadide Bloggers sayfamızı takip etmeye devam edin.

8.sınıf öğrencilerimizin, sağlıklı sınav süreci geçirmeleri için gerekli yöntemlerin neler olduğunu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde görevlendirilen Psikolog Seher ÇİL tarafından öğrencilerimize aktarıldı.
Girecekleri sınavın hayatlarının bir sonu olarak değil güzel başlangıçlar için atılmış bir adım olarak görmelerini kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacağını belirtti.

Bu hafta sonu 7. Sınıf kız öğrencilerimizle eğlenerek vakit geçirdiğimiz Değerler Eğitimi kampımızı yaptık. Cuma günü okul çıkışıyla başlayan kampımıza Kocaeli GENÇ İHH da çanta boyama atölyesiyle devam ettik. Akşam namazlarımızı ve tesbihatımızı eda ettikten sonra 309 yıl uyuyan Ashab-ı Kehfi ve Hz. Musa (as)ile Hz. Hızır (As)arasında geçenleri öğrendiğimiz Kehf suresi ve anlamını işledik.

Özel Nadide Eğitim Kurumları olarak topluma değer katacak nesiller yetiştirmek hedefi ile çıktığımız bu yolda, daha çok öğrenciye ulaşıp 10 yılı aşan tecrübeyle onların eğitimlerine katkıda bulunmak gayretindeyiz.

2020 BBS sınavına giren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
BBS sonuçlarını rehber öğretmenlerimizle değerlendirip bireysel eğitim planınızı birlikte yapabilmek,

Back to top