Yaklaşık 12 yıldır kurumumuza tecrübeleriyle değer katan kıymetli müdürümüz Mümtaz ALKAN ve değerli sınıf öğretmenimiz Mehmet Kamil HOROZ kurumumuzdaki görevlerini tamamladılar. Veda programına katılan MİKAV (Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı) Başkanı Şevki YILMAZ, Kocaeli Milletvekili  Mehmet Akif YILMAZ öğretmenlerimize hediyelerini takdim ettiler.

Büyük bir heyecanla başladığımız 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılımızı tamamladık. Nadide Okulumuzda öğrencilerimizle birlikte huzurlu, mutlu, başarılı ve keyifli bir şekilde geçen günlerimizin ardından karnelerimizi aldık. Tüm öğrencilerimize bol dinlenmeli ve eğlenceli bir tatil geçirmelerini diliyoruz.

Öğretmenlerinin kıymetlileri büyüdü ve ortaokul yolcusu oldu. Nadide İlkokulu 4. Sınıf öğrencilerimiz ortaokula geçişlerini coşkuyla kutladı. Hüznün ve sevincin kol kola geçtiği zaman diliminde öğrencilerimiz dualarıyla, ezgileriyle ayrı ayrı ışıldadı. Öğrencilerimize tüm eğitim hayatları süresince başarılar diliyoruz.

Karakter eğitimi çalışmalarımız kapsamında 2012 yılından bu yana Nadide okulumuzda  her sınıfın bir yetim kardeşi var. Öğrencilerimiz bu yıl da 14 yetim kardeşi ile harçlıklarını paylaşarak, hayata sımsıkı tutunmalarına destek oldular. Hayırda yarışan sınıflarımızda hoş rekabetler yaşandı. En çok yardımı yapan sınıflarımız ay boyunca özel flamayı sınıfında taşımaya hak kazandı.

3.sınıf zümresi olarak öğrencilerimizin güzel yazı yazmalarını geliştirmek ve okuma sürecinde de öğrencinin dikkatli olmasını sağlamak amacı ile Güzel Yazı Yazma Yarışması düzenledik. Bu yarışmaya tüm 3.sınıf öğrencilerimiz katıldı. Her şubeden en güzel yazı yazan 5 öğrenci seçilerek okul koridorundaki panomuzda sergilenip taltif edilmesi ve örnek olması sağlandı.

“Her başarı, sabır ile zamanı birleştirerek sağlanır…” Özel Nadide Eğitim Kurumları tarafından her yıl düzenlenen 1.sınıflarımızın okuma şenliği bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Okulumuz  idarecileri, öğretmenleri, birinci sınıf öğrencileri ve velilerimizin de katıldığı programda öğrencilerimiz hep birlikte kitap okumanın, öğretmenleriyle ve aileleriyle birlikte vakit geçirmenin heyecanını yaşadılar.

İnsanlara hizmeti seven
Yardımını esirgemeyen
İşlerini güzel yapan
Kurumumuzun fedakâr

İyilik elçileri

Varlığı güç veren
Asla hayır demeyen
Rahattır içimiz sizlerle

"3.Ulusal HERÇEV Resim Yarışmasın da" birbirinden güzel 965 eser arasından okulumuz öğrencileri 4. sınıflardan Umut Ali AYTÜRK, Zeynep AYDIN ve 7. sınıflardan Zehra AYDIN isimli öğrencilerimizin resimleri "Katoloğa girmeye hak kazanmıştır". Öğrencilerimizi ve görsel sanatlar öğretmenimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

Özel Nadide İlkokulu 1.sınıf öğrencileri matematik dersinde öğrenmiş oldukları “Geometrik Şekiller ve Cisimler” konusunu robot yaparak pekiştirdiler. Evde aileleri ile birlikte özgün robotlarını tasarlayan çocuklarda hem cisim ve şekil adları daha kalıcı hale geldi hem de matematiğin eğlenceli yönünü keşfetmiş oldular.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com