Karakter eğitimimizin bu ayki konusu olan Ailem kapsamında düzenlediğimiz “Anne/baba olunca anladım” adlı yarışmanın sonuçları belli oldu. Bunun için katılan ailelere şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca, 1.sınıf öğretmenlerimize destekleri için teşekkür ediyoruz.

2021-2022 Еğitim-Öğretim yılının ara tatili bugün başladı. Öğrencilerimiz karnelerini ve başarı belgelerini aldılar. Yaklaşık dört aylık çalışmanın karşılığını almanın verdiği mutluluk görülmeye değerdi.

"Sevgi-Saygı" olmadan dostluk, arkadaşlık, sırdaşlık, sadakat, güven gibi özelliklerin tam olarak yaşanması mümkün olmaz dedik ve bu konuyla ilgili öğrencilerimizle sınıf puzzlemızı oluşturduk. Hepimiz birlikte biriz ve güçlüyüz.

Okulumuz 2. sınıf öğrencileri "Kardan Adam" yaptılar. Görsel Sanatlar dersinde pamuk,yapıştırıcı ve boyalarını en önemliside hayal güçlerini kullanan minik ressamlarımız derste bir hayli eğlenmiş görünüyorlar.

Okulumuz 4. sınıf öğrencileri "Görsel Sanatlar" dersinde "Ressam Salvador Dali"nin "Eriyen Saatler (Belleğin Azmi) resmini çizdiler ve boyadılar. Sonraki haftalarda ise görsel sanatlar öğretmenimiz Şakire Aytürk'ün yönlendirmeleriyle eser incelemesi yapan 4.sınıflarımız

Özel Nadide İlkokulu 1.sınıf öğrencileri Karakter Eğitimi “SEVGİ-SAYGI” ayı etkinliklerini eve de taşıdılar. Aileleri ile birlikte evdeki malzemeleri kullanarak hazırladıkları hamur ile içlerinden geldiği gibi şekiller, desenler, temalar hazırladılar ve tasarımlarını toz boya ile renklendirdikten sonra kurumaya bıraktılar.

Özel Nadide İlkokulu 1. sınıf öğrencileri Karakter Eğitimi kapsamında “SEVGİ-SAYGI” ayında, içerisinde birçok değeri barındıran kırılan kalbim etkinliğini yaptılar. Sınıfa büyük kırmızı renkli kalp şeklinde kartonla giren öğretmenlerimiz öğrencilerimize, onları üzen veya kıran durumların olup olmadığını sordu ve gelen cevaplara göre kalbi birkaç parçaya böldü.

1. ve 2. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerimizde ders içerisindeki performansları ile yıldız alarak STAR STUDENT olarak seçilmektedir.
1. ve 2. sınıf öğrencilerimiz içerisinde;

Özel Nadide İlkokulu 1.sınıf öğrencileri okumayı ve yazmayı öğrendiklerine göre bu başarılarını “Okuma Pastası” etkinliğiyle taçlandırmanın vakti gelmiştir. Öğrencilerimiz hazırlamış oldukları sahne gösterileriyle eğlendiler, pastalarını yediler ve günü tatlı bir şekilde kapattılar.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com