Başiskele Anasınıfı öğrencilerimiz yaparak yaşayarak öğrenme modeline dayalı açık havada eğitim faaliyetlerine katılarak izci oldular.

Başiskele Anasınıfı olarak Değer eğitimi dersinde nadide öğrencilerimiz Ramazan ayı hakkında bilgilendirildiler. Davulcunun maniler söyleyerek sınıflarda dolaşması ile Ramazan ve sahur kavramı çocuklarda pekişmiş oldu.

Her yıl dua ve ibadetlerle geçirdiğimiz on bir ayın sultanı Ramazan ayını nadide öğrencilerimizle birlikte büyük bir coşku ile karşıladık. Nadide okulumuzu süsleyerek Ramazan ayının heyecanını öğrencilerimize yaşatmak istedik.

Özel Nadide Başiskele Anaokulu bugün Dünya Sağlık Haftasını okulumuzun konferans salonunda kutladı. Nadide öğrencilerimiz, hemşiremiz Elif İriç Hanımın hazırladığı

Başiskele Anasınıfı öğrencileri çizgi çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken bu hafta isimlerini kopyalayıp, isim farkındalığı kazandılar.

Nadide öğrencilerimiz  Değer Eğitimi dersinde başarılarını göstermeye devam ediyorlar… Sevgi Kelebekleri sınıfından Fatma Begüm Coşan,

Bugün Minik Kalpler Sınıfımızla ilkbahar konusunu işledik. Miniklerimize ilkbahar mevsiminde ne gibi değişiklikler olur? Sorusunu yönelterek ilginç cevaplar aldık.

Başiskele Anaokulu Bilgi Treni sınıfı yeni lezzetler peşinde. Bu hafta öğrencilerimizle birlikte mutfak etkinliği olarak kurabiye yaptık ama içine şeker yerine doğal tatlandırıcı olan bal koymaya karar verdik.

Özel Nadide Başiskele Anasınıfı öğrencilerimizle bu ay karakter eğitimi "Özgüven" konusu dahilinde "Sürahiden Bardağa" adlı etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com