Nadide öğrencilerimizle büyük bir heyecanla başladığımız eğitim yılımıza covid-19 nedeniyle ara vermek durumunda kaldık. Hiçbir eğitimin öğrencilerimizin güler yüzünü, sevecenliğini ve tatlı bakışlarını yakından görmenin yerini dolduramayacağını biliyoruz.

Başiskele anasınıfı öğrencilerimiz uzaktan eğitim sürecinin sonuna yaklaştığımız şu günlerde eğlenerek öğrenmeye, hız kesmeden devam etmektedirler. Sanat ve matematik etkinliklerimizi birleştiren nadide öğrencilerimiz hem psikomotor hem de bilişsel gelişimlerine ara vermeden katkı sağlayacak etkinlikleri yaparak sorumluluklarını yerine getiriyorlar.

Nadide öğretmenlerimizle yeni dönem okul süreciyle ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Yeni dönem okul kuralları, alınması gereken önlemler gibi konuları değerlendirdik. Öğrencilerimizin bu sürece uyumu ve sınıf içi sosyal mesafeli yeni okul yaşantımızın değerlendirmesini yaptık.

Özel Nadide Başiskele Anaokulu öğrencilerimiz zoom üzerinden canlı derslerini bu haftada tüm heyecanıyla devam ettiriyorlar. Öğretmenlerimizin classflow üzerinden etkinlik saatini ve ders esnasında kullanılacak materyalleri hatırlatmasıyla tüm öğrencilerimiz derslerine heyecanla ve istekle beklemeye başladılar.

Başiskele anasınıfı öğrencilerimiz, uzaktan eğitimde eğlenerek öğrenmeye devam ediyor. Çizgi çalışmalarını sanat etkinliğine dönüştüren Nadide yavrularımız bilim günü etkinliğimizde de “Hava Balonu Nasıl Uçar” sorusuna izledikleri eğitici video ve katıldıkları canlı derste cevap buldular.

Başiskele Anasınıfımız canlı bağlantı ile derslerine tüm hızıyla devam ediyor. Öğretmenlerimizin classflow üzerinden  etkinlik saatini ve ders esnasından kullanılacak materyalleri hatırlatmasıyla tüm öğrencilerimizin derslerine heyecanla ve istekle beklemeye başladılar.

Başiskele Anasınıfı öğrencileri öğrendikleri ses çalışmalarını pekiştirmek için güzel bir şarkı öğrendiler. Daha sonra aynı sesle başlayan nesne bulmaca oyunu ile aileleriyle birlikte eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Başiskele anasınıfı öğrencilerimiz uzaktan eğitime hız kesmeden devam ediyorlar. Siz kıymetli velilerimizin de desteği ile bugün kâğıttan gemilerimiz yaparak "ŞEN GEMİCİLER" şarkısı eşliğinde eğlenerek yüzdürdüler.

Başiskele Anasınıfımız, canlı bağlantı ile derslerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta ilk dersimizde oobleck deneyi yaptık. Öğrencilerimiz önceden hazırladıkları malzemeleri ile öğretmenleri ile birlikte eğlenerek deneylerini yapıp, katı ve sıvı maddeler hakkında sohbet ettiler.

Back to top