Özel Nadide Başiskele anasınıfı öğrencilerimiz "Days of the week/ Weather/ Seasons" konularını çeşitli etkinlikler eşliğinde öğrendiler. Hava durumunu anlatan şemsiye ile oyunlar oynayıp, mevsimler çarkını kullanan öğrencilerimiz çok eğlendiler. Dersimize ait fotoğraflar…

Özel Nadide Başiskele Anaokulu, ikinci dönem "Bireysel Veli Toplantısı" bugün velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Sınıf öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerimiz velilerimizle bire bir olarak görüştüler. Toplantımızda bireysel olarak öğrencilerimizin gelişim alanlarındaki aşamaları, sosyal-duygusal alandaki durumları değerlendirildi. 

Özel Nadide Başiskele Anaokulumuzun Minik Kalpler Sınıfı öğrencileri bugün yeni bir renk daha öğrenmenin heyecanını yaşadılar.  Mavi renk kıyafetlerini giyen minikler dergilerinde mavi renk çalışma sayfalarını yaptıktan sonra okulumuzun bahçesine çıkarak, gökyüzünü inceleyip resmettiler.

Özel Nadide Anaokulu öğrencilerimiz tatilde ev ödevi olarak, ailelerinin desteği ile üç boyutlu ev tasarladılar. Hafta başında evlerini büyük bir heyecanla okula getirdiler. Arkadaşlarına evlerini nasıl yaptıklarını, hangi özellikleri olduğunu anlattılar.

Özel Nadide Başiskele Anaokulu öğrencilerimiz ile Değer Eğitimi dersimizde Rabbimizin bizlere sunduğu aynı zamanda da gözümüze hitap eden ve yağdığı zaman mutluluğumuza sebep olan kar hakkında konuştuk.

Özel Nadide Başiskele Anaokulumuzda büyük bir heyecanla başladığımız 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemini başarılı bir şekilde tamamladık. Okulumuz öğrencileri ve öğretmenleri coşkulu bir karne sevinci yaşadılar.

Özel Nadide Başiskele Anaokulumuzda Değer eğitimi derslerimizde, Kelebekler ve Renkli Yıldızlar sınıfı öğrencilerinden Musab Hamza Akdeniz, Asel Vefa Doğan, Zümra Tosun, Elif Meva Şekersoy, Ahmet Ziya Zorlu, Nazenin Pay isimli öğrencilerimiz büyük gayret göstererek Kur'an-ı Kerime geçmeyi başardılar.

Başiskele Özel Nadide Anaokulu olarak bugün Osmanlı Devletinin kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutladık. Kendileri için hazırlanan alanda anasınıfı öğrencilerimiz Osmanlı padişahları hakkında bilgiler verdiler. Tahta kaşık boyama ve Ebru sanatları hakkında bilgiler öğrenip çalışmalar yaptılar.

Özel Nadide Başiskele Anaokulu anasınıfı ve hazırlık sınıfı öğrencileri "Bilim Adamları, İcatlar ve Mucitler" konumuz kapsamında Kocaeli bilim merkezini ziyaret ettiler. Fiilli su saati ve Hazerfen Ahmet Çelebi hakkında bilgiler alıp maketlerini heyecanla incelediler. Bilim merkezinin diğer alanlarını da inceleyip bazı alanlarda uygulama yaptılar. Öğrencilerimiz hem öğrenip hem de eğlenceli dakikalar geçidiler.

Back to top