Özel Nadide Başiskele Anaokulu Minik Kalpler Sınıfı İngilizce dersinde "Clothes" konusunu işlediler. "My Hat and Socks" etkinliğinde öğrencilerimiz kendi çorap ve şapkalarını tasarladılar. Etkinliğimizden kareler…

Başiskele Özel Nadide Anasını öğrencileri, karakter eğitimi çalışmaları kapsamında "Şükür Mektubum" adlı çalışmayı tamamladı. İlk olarak öğrencilerimizle evlerine bir mektup kâğıdı gönderildi. Şükrettikleri her şeyi ailelerinin desteğiyle yazmaları istendi.

Özel Nadide Başiskele Anaokulu kreş öğrencileri havaların ısınması ile beraber bugün doğa gezileri için “Damlar Millet Bahçesine” gittiler. Öğretmenleri eşliğinde doğa yürüyüşü yaparak, doğadan yaprak, çiçek ve taş toplayıp kendi "Doğa Kitaplarını" tasarladılar.

Özel Nadide Başiskele Anasınıfı öğrencilerimiz İngilizce dersinde "Animals" konusunu öğrendiler. Sevdikleri ve öğrendikleri hayvanların taklitlerini,  resimlerini ve hamurdan şekillerini yapan öğrencilerimiz çok eğlendi. Dersimize ait kareler…

Özel Nadide Başiskele Anaokulu ana sınıfı öğrencileri Değer Eğitimi dersimizde "Doğada Bir Gün" saatinde "Tohum" hakkında bilgi edindiler. Tohumun yapısını, büyüme aşamasını ve tohumdan neler oluştuğunu öğrendiler.

Başiskele Nadide Anaokulu öğrencilerimiz, okullarında kurulan trafik parkuru ile trafik kurallarını, uygulamalı olarak öğrendiler. Kırmızı yandı dur bekle! Sakın acele etme! Bak sarı yandı hazır ol! Polise yardımcı ol. Bekleme artık çabuk ol! Yeşil yandı senin yol! diyerek arabaları ile trafikteki kuralları öğrendiler.

Özel Nadide Başiskele anasınıfı öğrencilerimiz için, ÇES Çocuk Eğitim Sağlığı firması tarafından okulumuza eğitici oyuncak ve kitap standı kuruldu. Çes firması ve Kandıra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliği ile Kandıra  ilçesindeki köy okullarına kitap ve eğitsel zekâ oyunları temin etmek için "BİR KENDİME BİR ARKADAŞIMA" isimli bir kampanya düzenlendi.

Özel Nadide Başiskele Anasınıfı öğrencilerimiz İngilizce dersinde "Clothes" konusunu çeşitli etkinlikler ve oyunlar eşliğinde öğrendiler...

Başiskele Anasınıflarımız bugün batik boyama ile tişörtlerini boyadılar. Öncelikle, hepsi tişörtlerini, küçük küçük katlayarak yuvarladı. Daha sonra rengârenk batik boyaları ile damlatma tekniğini kullanarak boyadılar. Tişörtler açılınca sanatsal çalışmalar ortaya çıktı.

Back to top