Özel Nadide Başiskele Anaokulu’nun biricik öğrencileri bugün ilk karnelerini alacak olmanın heyecanı içindeydiler. Nadide öğrencilerimiz bir dönem boyunca artan bir hevesle ve istekle okula geldiler. Küçücük yaşlarında büyük dostluklar kurdular.

Özel Başiskele Anasınıfı öğrencileri bugün okullarına daha heyecanlı geldiler. Bugünkü sevinçlerinin adı "Beyaz Mutluluk" idi. Tüm anaokulu öğrencilerimiz ile, okulumuzun bahçesine çıkarak kartopu oynadık, koştuk, eğlendik, mutluluğumuzu paylaştık.

Nadide öğrencilerimiz, minik yaşlarında tarihimizi ve kültürümüzü öğreniyorlar. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz için güzel bir “Osmanlı Dönemi Sokağı” hazırladılar. Sevimli miniklerimiz, hazırlanan Osmanlı sokağında macunundan tulumbasına, padişahlarından sancaklarına,

Değer eğitimi derslerimizde kutlamalarımıza öğrencilerimizin de gayretiyle her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. "Yıldızlar" sınıfından Elifnaz Serim , "Sevgi Çiçekleri" sınıfından, Ali Gündoğdu emeklerinin karşılıklarını alarak yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’e geçmeyi başardılar.

Nadide Anaokulumuzun bu ay ki karakter eğitimi konusu “Sevgi ve Saygı ” idi. Öncesinde öğretmenleri tarafından sevgi ve saygının önemi çeşitli etkinlik ve sohbetlerle anlatıldı. Sonrasında, içerisine sevgi içerikli yazılar yazılmış bir tuzluk yapıldı.

Bugün öğrencilerimizle birlikte tefekkür saatinde rabbimizin bizlere sunduğu aynı zamanda gözümüze hitap eden ve yağdığı zaman mutluluğumuza sebep olan kar hakkında sohbet ettik. Kar nasıl oluşur? Kar tanesinin şekli nasıldır?

Özel Nadide Başiskele anasınıfları  bu ay ki "Sevgi saygı" başlıklı karakter eğitimi konumuzun ikincisi olan "Ailemle Mutlu Anlar" etkinliğini gerçeklestirdiler. Aile ile geçirilen mutlu anların ve bu zaman dilimindeki kaliteli etkileşimin çocuğun beyin ve duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkileri  bulunmakta ve benlik algısını güçlendirirmektedir.

Başiskele Anaokulu, Sevgi Kelebekleri sınıfımız, bu ay karakter eğitimi kapsamında “Sevgi Zinciri” etkinliğini gerçekleştirdiler. Sevgi,saygı konusu hakkında sohbet edip şarkılar dinlediler. Etkinliğimiz için, etkinlik öncesinde  kura çekimi yapıldı.

Özel Nadide Başiskele Anaokulu öğrencilerimiz Değer Eğitimi dersindeki kutlamalarına devam ediyor. Azimle, sabırla, çok çalışarak başarı gösteren “Yıldızlar” sınıfı öğrencilerimizden, Feyza Şenkal, Betül Öz, Banu Hüma Arslan’ın Kur'an törenlerini gerçekleştirdik.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com