Oyun Seminer Çalışmalarımızın üçüncü gününde Psikolog Büşra ÖZDEMİR tarafından okulöncesi öğretmenlerimize "Çocuğun Dili: Oyun" adlı seminerimiz gerçekleştirilmiştir. Oyunun çocuk hayatındaki önemini bir kez daha hatırlatan Büşra Hanıma teşekkür ederiz.

Özel Nadide okulöncesi velilerimize yönelik seminer çalışmamız rehber öğretmenimiz Feyza Bulut tarafından online olarak gerçekleştirilmiştir.

Nadide öğrencilerimizle uzun bi aradan sonra yeni okul sürecinde buluştuk. Öğrencilerimiz okulu ve arkadaşlarını çok özlemiş olacaklar ki çok çabuk yeni sürece uyum sağladılar. Okulda arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmeye başladılar.

Zaman zaman kurduğumuz hayallerin peşinden gittik, elimizde malzememiz olmasa da biz hayallerle ürettik. Nefes  egzersizleri ile önce zihnimizi sonra bedenimizi hareketlendirdik, sürece eğlenceyi de ekledik kocaman gülümsedik. Bu hafta canlı dersimizde ise zihnimiz hayal etti ardından elimizde ki malzemeler ile hayal ettiği oyun arkadaşını üretti.

Drama dersimize uzaktan eğitimle devam ettiğimiz bu süreçte, öğrencilerimizin evine konuk olduk kendi evlerimizde onları misafir ettik. Tüm gayret ve çabamızla dersimize devam dedik. Oyunlarımızı oynarken özlemimizin ne kadar arttığını gördük, ekran başında birbirimize güldük en önemlisi birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi bir kez daha anladık.

Okul öncesi kurumlarımızda İngilizce derslerimiz de tüm hızıyla devam ediyor. Meyve ve hayvanları öğrenmeye başlayan öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de öğrenmeye devam ediyor.

Bu hafta drama dersimizde sayıların gücü yer aldı.Kazanımları çok eğlencesi çok daha çok olan dersimiz yoğun katılımla gerçekleşti. Önceden hazırlanmış sarı çantamızın içinde, rakamların ve yönergelerin olduğu kartlar vardı. Her kart bir kazanımdı aslıda.

Özel Nadide Eğitim Kurumları okul öncesi öğrencilerimiz satranç derslerine başladılar. İşte eğlence ve zeka dolu uzaktan eğitim kapsamında devam eden

Okul öncesi öğretmenlerimizin classflow uygulaması üzerinden hazırladıkları ve her gün öğrenciler ile paylaştıkları oyunlar öğrencilerimiz tarafından çok sevildi. Sıralama, eşleştirme, dikkat oyunları gibi çalışmalar evde oldukları süre zarfında öğrencilerimizi  hem eğlendiriyor hemde  daha kaliteli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com