Özel Nadide Eğitim Kurumları Okul Öncesi Öğrencileri Arası 6. Geleneksel Satranç Turnuvası 26 Mayıs Cumartesi günü Başiskele Yerleşkemizde gerçekleştirildi. Turnuva öncesinde İzmit, Gölcük ve Başiskele Anaokullarımızda öğrenim gören anasınıfı öğrencilerimiz arasında yapılan ön eleme sonunda turnuvaya katılmaya hak kazanan 16 öğrencimizin heyecanları görülmeye değerdi.

Özel Nadide Eğitim Kurumları Okulöncesi olarak düzenlediğimiz 7. Geleneksel “ İstiklal Marşı Okuma" etkinliğimiz öğrencilerimizin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleşti. İstiklal Marşımızın on kıtasını da ezberleyen öğrencilerimiz birbirinden güzel performanslar sergilediler. Kıymetli müdürlerimize, jüri üyelerimize ve misafirlerimize duygu dolu anlar yaşatan programımız, öğrencilerimizin hediyeleri ve katılım belgelerini almalarıyla son buldu.

Oyun Seminer Çalışmalarımızın üçüncü gününde Psikolog Büşra ÖZDEMİR tarafından okulöncesi öğretmenlerimize "Çocuğun Dili: Oyun" adlı seminerimiz gerçekleştirilmiştir. Oyunun çocuk hayatındaki önemini bir kez daha hatırlatan Büşra Hanıma teşekkür ederiz.

Özel Nadide okulöncesi velilerimize yönelik seminer çalışmamız rehber öğretmenimiz Feyza Bulut tarafından online olarak gerçekleştirilmiştir.

Nadide öğrencilerimizle uzun bi aradan sonra yeni okul sürecinde buluştuk. Öğrencilerimiz okulu ve arkadaşlarını çok özlemiş olacaklar ki çok çabuk yeni sürece uyum sağladılar. Okulda arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmeye başladılar.

Zaman zaman kurduğumuz hayallerin peşinden gittik, elimizde malzememiz olmasa da biz hayallerle ürettik. Nefes  egzersizleri ile önce zihnimizi sonra bedenimizi hareketlendirdik, sürece eğlenceyi de ekledik kocaman gülümsedik. Bu hafta canlı dersimizde ise zihnimiz hayal etti ardından elimizde ki malzemeler ile hayal ettiği oyun arkadaşını üretti.

Drama dersimize uzaktan eğitimle devam ettiğimiz bu süreçte, öğrencilerimizin evine konuk olduk kendi evlerimizde onları misafir ettik. Tüm gayret ve çabamızla dersimize devam dedik. Oyunlarımızı oynarken özlemimizin ne kadar arttığını gördük, ekran başında birbirimize güldük en önemlisi birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi bir kez daha anladık.

Okul öncesi kurumlarımızda İngilizce derslerimiz de tüm hızıyla devam ediyor. Meyve ve hayvanları öğrenmeye başlayan öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de öğrenmeye devam ediyor.

Bu hafta drama dersimizde sayıların gücü yer aldı.Kazanımları çok eğlencesi çok daha çok olan dersimiz yoğun katılımla gerçekleşti. Önceden hazırlanmış sarı çantamızın içinde, rakamların ve yönergelerin olduğu kartlar vardı. Her kart bir kazanımdı aslıda.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com