Nadide Eğitim Kurumlarının geleneksel olarak düzenlediği Kocaeli Okul Öncesi Öğrencileri Arası Satranç Turnuvası 13 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecektir.Turnuvaya katılan öğrencilere teşekkür eder,başarılar dileriz...

Nadide Okulları Okul Öncesi Zümresi tarafından geleneksel olarak gerçekleştirilen Kocaeli Okul Öncesi Öğrencileri Arası Satranç Turnuvası için başvurular başladı.

Özel Nadide Eğitim Kurumları Okulöncesi olarak düzenlediğimiz 8. Geleneksel "İstiklal Marşı Okuma" şenliğimiz öğrencilerimizin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleşti. İstiklal Marşımızın on kıtasını da ezberleyen öğrencilerimiz birbirinden güzel performanslar sergilediler.

Değerli velilerimiz, Nadide Eğitim Kurumları ailesi olarak yaşanan afet sonrası derin bir üzüntü içerisindeyiz. Rabbimizden vefat edenlere rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bir yandan hayatın bu acı yönüyle mücadele ederken, bir yandan da devam eden kendi yaşamımızda bu etkiyi nasıl yöneteceğimizi düşünmemiz gerekiyor. Bu doğrultuda sizlerle çocuklarımıza yaklaşımımız üzerine bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Özel Nadide Eğitim Kurumları Okul Öncesi Öğrencileri Arası 6. Geleneksel Satranç Turnuvası 26 Mayıs Cumartesi günü Başiskele Yerleşkemizde gerçekleştirildi. Turnuva öncesinde İzmit, Gölcük ve Başiskele Anaokullarımızda öğrenim gören anasınıfı öğrencilerimiz arasında yapılan ön eleme sonunda turnuvaya katılmaya hak kazanan 16 öğrencimizin heyecanları görülmeye değerdi.

Özel Nadide Eğitim Kurumları Okulöncesi olarak düzenlediğimiz 7. Geleneksel “ İstiklal Marşı Okuma" etkinliğimiz öğrencilerimizin katılımı ile coşkulu bir şekilde gerçekleşti. İstiklal Marşımızın on kıtasını da ezberleyen öğrencilerimiz birbirinden güzel performanslar sergilediler. Kıymetli müdürlerimize, jüri üyelerimize ve misafirlerimize duygu dolu anlar yaşatan programımız, öğrencilerimizin hediyeleri ve katılım belgelerini almalarıyla son buldu.

Oyun Seminer Çalışmalarımızın üçüncü gününde Psikolog Büşra ÖZDEMİR tarafından okulöncesi öğretmenlerimize "Çocuğun Dili: Oyun" adlı seminerimiz gerçekleştirilmiştir. Oyunun çocuk hayatındaki önemini bir kez daha hatırlatan Büşra Hanıma teşekkür ederiz.

Özel Nadide okulöncesi velilerimize yönelik seminer çalışmamız rehber öğretmenimiz Feyza Bulut tarafından online olarak gerçekleştirilmiştir.

Nadide öğrencilerimizle uzun bi aradan sonra yeni okul sürecinde buluştuk. Öğrencilerimiz okulu ve arkadaşlarını çok özlemiş olacaklar ki çok çabuk yeni sürece uyum sağladılar. Okulda arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmeye başladılar.

Back to top