Nadide İzmit Anaokulu öğrencileri birinci dönemi, birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerle tamamladılar. Karne heyecanı yaşayan miniklerimiz sevinç içinde birinci dönemi sonlandırdılar. Bütün öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.  Karne törenimizden kareler…

Neşeli bulutlar bugün güne kar ile uyandılar. Miniklerimiz şapkaları atkıları ve eldivenlerini takarak okula kara hazırlıklı bir şekilde geldiler. Kahvaltılarını yapıp enerjilerini topladıktan sonra bahçeye çıkarak ilk önce kar yürüyüşü yapan miniklerimiz ardından kardan adamları için kar topladılar.

Bugün Nadide okulumuzda Osmanlı’nın kuruluş yıldönümü münasebetiyle  Osmanlı Haftasını kutladık. Osmanlı’yı anlamak, o dönemi tekrar yaşatabilmek adına öğretmenlerimiz tarafından okulumuzda Osmanlı köşesi oluşturuldu.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Neşeli Kalpler sınıfı ile Kuran yolculuğunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Pamuk Şekeri ve Bahar Çiçekleri sınıflarının minik öğrencileri öncelikle yoğurdun faydalarını ve neyden yapıldığını öğrendi.

Özel Nadide İzmit Anaokulu anasınıfı hazırlık yaş gurubu öğrencilerimiz bu ay karakter eğitim konusu olan “ Sevgi-Saygı “ etkinliklerini gerçekleştirdiler.

Özel Nadide İzmit Anaokulu anasınıfları olarak karakter eğitimi kapsamında düzenlediğimiz ‘Sevgi Şöleni’ etkinliğimizi bugün gerçekleştirdik.

Özel Nadide İzmit Anaokulu öğrencilerimiz ile tefekkür dersimizde "Kar" üzerine düşündük.

Özel Nadide İzmit Anaokulumuzun Değer Eğitimi dersinde öğrencilerimizin başarıları artarak devam ediyor.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com