Özel Nadide İzmit Anaokulu Yıldızlar ve Neşeli Kalpler sınıfı öğrencileri boylarının ne kadar uzun olduğunu merak ettiler.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Gökkuşağı ve Papatyalar sınıfı öğrencileri bugün çok eğlendiler. Okullarının bahçesine çıkan miniklerimiz bugün neler yapacaklarını öğretmenleri ile sohbet ederek öğrenen miniklerimiz kolları sıvayarak toprakla buluştular.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Neşeli Bulutlar ve Uçan Balonlar sınıfları vücudumuzun bölümlerini eğitici videolar ve oyunlar eşliğinde öğrendiler.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Neşeli Kalpler ve Yıldızlar sınıfı öğrencileri bugün çember şekli ile tanıştı.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Neşeli Kalpler ve Yıldızlar sınıfı ilk mutfak etkinliği olarak mevsim meyvelerinden lezzetli mi lezzetli meyve salatası yaptılar.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Psikolojik Danışmanı tarafından Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan 'Okul Öncesi Salgın Hastalıkla Mücadele Psikoeğitim Programı' sınıflarımızda uygulanmaya başlamıştır.

Özel Nadide İzmit Anaokulumuzun kreş ve bakım sınıfı öğrencileri bu hafta eğlenceli çizgi çalışmasını gerçekleştirdiler.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Gökkuşağı ve Papatyalar sınıfı öğrencilerimiz bugün bilim saatindeki konuları ilginç uyuyan hayvanlardı.

Özel Nadide İzmit Anaokulunun en nadide öğrencileri ile  başlangıçların en güzeli “Bed-i Besmele” törenimizi gerçekleştirdik.

Back to top