İzci şendir, izci şendir arkadaş.

Şapkası, fuları, çantasıyla

Kemeri, bıçağı, çorabıyla

İzci şendir, izci şendir, izci şendir arkadaş.

Ramazan ayı, İslam âlemi için on bir ayın sultanı olarak nitelendirilen ve ibadetlerin yapılıp orucun feyzine ulaşılacağı önemli bir aydır.

Neşeli Kalpler sınıfı ile Kuran yolculuğunda ilerlemeye devam ediyoruz. Minicik yüreklerine sığdırdıkları kocaman Kur’an sevgisi ile yollarına devam eden öğrencilerimizden  Zehra AKGÜNEŞ ve Ayza ARSLAN en güzel günlerinden birini yaşadı.

Özel Nadide İzmit Anaokulunun kreş grubu öğrencilerine ilkbahar geldi. Öğrencilerimiz ilk olarak ilkbahar mevsiminin özelliklerini öğrendiler ardından parmak boyaları ile çiçeklerini boyamaya başladılar.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Gökkuşağı ve Papatyalar sınıfı bugün mutfak etkinliğinde ballı kurabiye yapacakları için çok heyecanlıydılar.

Özel Nadide İzmit Anaokulumuzun Kreş ve Bakım sınıfı öğrencileri bugün eğlenceli çizgi çalışması ile güne başladılar.

Özel Nadide İzmit Anaokulu anasınıfları kodlama günlerinde eğlenceli bir oyun oynadılar.

Özel Nadide İzmit Anaokulu, Gökkuşağı ve Papatyalar sınıfı öğrencileri bugün analitik düşünme gününde şapkaların kullanım yerlerini nelerdir? sorularına cevap aradılar.

Özel Nadide İzmit Anaokulu’nun sevimli öğrencileri, bugün yeşil rengi kutlamak için yeşil kıyafetlerini giyerek heyecanla okula geldiler.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com