2019-2020 Eğitim Öğretim yılı sene sonu seminer haftamızda okul öncesi öğretmenlerimizle, rehber öğretmenlerimiz Rümeysa Kurtuluş ve Feyza Bulut tarafından hazırlanan ‘Covid-19 Salgını Sonrasında Fırtınada Yol Almak’ adlı seminerimizi gerçekleştirdik. 

Tüm dünyayı saran bir pandemi sürecini hep birlikte yaşıyoruz. Öğrencilerimiz, okullarından, öğretmenlerinden ve arkadaşlarından ayrı kaldılar. Her ne kadar fiziki olarak aynı ortamda bulunamasak da kalplerimiz hep birdi, classflow ve uzaktan canlı derslerimizle iletişimimizi hiç koparmadık.

Özel Nadide İzmit Anaokulu öğrencileri ile canlı derslerimiz eğlenceli bir şekilde devam ediyor. Eğlenceli kodlama oyunu ile başlayan dersimizde kodlama yaparak kendi örüntü kuralımızı oluşturduk.

Uzaktan Eğitim kapsamında Özel Nadide İzmit Anaokulu kreş ve bakım sınıfı öğrencilerimiz bu hafta baskı çalışmaları ile eğlenceli vakit geçirdiler.

Özel Nadide İzmit Anaokulu anasınıfı hazırlık grupları bu hafta öğrenmiş oldukları renkleri tekrar ettiler. En sevdikleri renklerle ilgili sohbet ettiler.

Özel Nadide İzmit Anaokulu olarak düzenlediğimiz uzaktan eğitimlerimize kreş ve bakım gruplarımız da katılıyorlar.

Özel Nadide İzmit Anaokulu anasınıfı öğrencileri canlı derslere her gün yeni bilgiler öğrenerek devam ediyor. Bu hafta konularımızdan biri de  “ Ü “ sesiydi.

Özel Nadide İzmit Anaokulu Hazırlık sınıfı öğrencileri bu hafta da trafik kurallarını öğrenmek için derse katıldılar.

Trafik kuralları hakkında sohbet edildikten sonra trafik lambası isimli hikayeyi dinleyen miniklerimiz, dergi çalışmasına geçerek trafik konularını pekiştirmiş oldular.

Özel Nadide Anaokulları anasınıfı öğrencilerimizle rehberlik online dersimizi gerçekleştirdik. Dersimize yaşadığımız süreçle ilgili bir metaforik hikaye okuyarak başladık.

Back to top