Nadide okulları 2013 yılında Gölcük ilçesinde açmış olduğu şube ile ilçe halkına güvenilir ,akademik ve milli manevî değerlerine bağlı bir eğitim alma imkanı sunmuştur. Okul öncesi eğitime önem veren kurumumuz ,öğrencilerimizi akademik olarak yetiştirmenin yanı sıra öğrencilerimize milli ve manevî değerlerimize yönelik bilinç de kazandırmaktadır.Kurumumuzda uyguladığımız "değerler eğitimi " ile topluma değer katacak öğrencilerimizin bilimsel eğitimle birlikte dini eğitimi de alarak hayata ahlak penceresinden bakmalarını;

Gölcük Nadide Anaokulunda bugün karne heyecanı vardı. Heyecanla geçen karne töreninden sonra miniklerimiz için hazırlanan güzel sürprizler nadide öğrencilerimize hediye edildi.Sınıflarda müzik eşliğinde oyunlar oynandı.Öğretmenlerimiz öğrencilerine yarı yıl dilek ve temennilerini ileterek vedalaştılar.

Gölcük Nadide Anaokulu olarak bu haftanın Osmanlı Devletinin  kuruluş yıl dönümü​ olması nedeniyle çeşitli etkinlikler yapıp Osmanlı Haftasını kutladık.
Osmanlı Devleti’ ni anlatabilmek, o dönemi her yönüyle anmak adına öğretmenlerimiz tarafından okulumuzda Osmanlı alanı oluşturuldu. Sınıflarımızda çocuklarımıza Osmanlı padişahları ve kültürü hakkında bilgiler verildi.

Nadide Gölcük Anaokulu öğrencilerimiz ile Değer Eğitimi dersimizde Rabbimizin bizlere sunduğu aynı zamanda da gözümüze hitap eden ve yağdığı zaman mutluluğumuza sebep olan kar hakkında konuştuk. Kar tanelerinin yeryüzüne inerken ne kadar mükemmel bir düzenle indiği, kar tanelerinin bize neler öğrettiği hakkında fikir yürüttük.

Toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla her yıl dünyada 7-14 Ocak tarihleri arası Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası olarak anılmaktadır. Bizlerde Nadide ailesi olarak topluma değer katan nesiller yetiştirmek adına bu önemli günü es geçmek istemedik.

Özel Nadide Gölcük Anasınıfları olarak karakter eğitimi çalışmalarımız kapsamında sevgi şöleni etkinliğini gerçekleştirdiler. Hafta boyunca kendilerine verilen görevleri yaparak, Sevgi Şölenine katılmak için bilet kazanan öğrencilerimiz şölene katılacakları için çok heyecanlıydılar.

Özel Nadide Gölcük Anaokulu anasınıfı öğrencilerimiz ile  bu hafta ‘Bilim adamları, icatlar ve mucitler’ konusunu işledik. Konunun daha verimli geçmesi adına Kocaeli Bilim Merkezini ziyaret ettik.

Bilgin Yumurcaklar Sınıfı kendim yapabiliyorum dersinde kendi kıyafetlerini katlamayı öğrendi. Kendileri için hazırlanan kıyafet aparatı sayesinde düzdün katlama ve düzeltme tekniklerini öğrendiler. Evlerinde de bu sorumluluklarını kendileri yapacaklarına söz verdiler.

 Özel Nadide Gölcük Anaokulu öğrencileri İngilizce dersinde Weather / Seasons konusunu öğrenmeye başladılar.Etkinlik ve oyunlarla öğrenmeleri kolaylaşıyor.

Nadide Gölcük Anaokulu öğrencilerimizle Değer Eğitimi dersimizde Rabbimizin bize verdiği o güzel meyvelerden bir tanesi olan kış meyvemiz narı inceledik. Nar meyvesini , içerisinde değerli taşlar olan özenle dizilmiş hediye paketine benzettik ve faydalarından bahsettik.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com