Nadide okulları 2013 yılında Gölcük ilçesinde açmış olduğu şube ile ilçe halkına güvenilir ,akademik ve milli manevî değerlerine bağlı bir eğitim alma imkanı sunmuştur. Okul öncesi eğitime önem veren kurumumuz ,öğrencilerimizi akademik olarak yetiştirmenin yanı sıra öğrencilerimize milli ve manevî değerlerimize yönelik bilinç de kazandırmaktadır.Kurumumuzda uyguladığımız "değerler eğitimi " ile topluma değer katacak öğrencilerimizin bilimsel eğitimle birlikte dini eğitimi de alarak hayata ahlak penceresinden bakmalarını;

Özel Nadide Gölcük Anaokulu Dahiler ve Kaşifler sınıfı öğrencilerimiz ikinci döneme hızlı bir giriş yaptı.

Özel Nadide Gölcük Anaokulu hazırlık ve kreş sınıfı öğrencilerimiz yeni döneme eğlenceli bir şekilde başladılar.

Özel Nadide Gölcük Anaokulu olarak ikinci dönem bireysel veli toplantımızı velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

Gölcük Nadide Anaokulumuzun Minik Yıldızlar Sınıfı öğrencileri bugün yağmurluklarını giyerek yağmurlu havayı değerlendirdiler.

Gölcük Nadide Anaokulu Minik Yıldızlar Sınıfı öğrencileri bugün mavi rengi kutlaması yaptılar. Gökyüzünü inceleyip mavi rengi hiç unutmamak üzere öğrendiler.

Nadide Gölcük Anaokulu anasınıfı hazırlık yaş grubu öğrencileri bugün günlük yaşam becerilerini desteklemek adına yaptığımız kendim yapabiliyorum dersinde çamaşır yıkamayı ve katlamayı öğrendiler. Çantalarından aldıkları çoraplarını sabun ve suyla yıkayan öğrencilerimiz kurumaları için ipe astılar.

Gölcük Nadide Anaokulu Dahiler ve Kaşifler Sınıfı olarak evimiz ve mahallemiz konusunu işledik. Öğrencilerimiz aileleri ile birlikte aile katılımı çalışmaları kapsamında ev projesi yaptılar. Okula getirdikleri projeler ile bir mahalle kurduk.Yaşadığımız ev ve mahallemiz üzerine sohbet ettik.

Gölcük Nadide Anaokulu öğrencileri ile birlikte Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed'in Mescidi Aksa'ya yapmış olduğu bu güzel ve anlamlı yolculuğu anlamaya gayret ettik.

Öğrencilerimizle birlikte tefekkür saatinde Rabbimizin bizlere sunduğu aynı zamanda gözümüze hitap eden ve yağdığı zaman mutluluğumuza sebep olan kar hakkında sohbet ettik. Kar nasıl oluşur? Kar tanesinin şekli nasıldır? Karın rengi beyaz değil siyah olsaydı nasıl olurdu? gibi sorulara cevap aradık.

Back to top