Nadide Gölcük Anaokulu Anasınıfı öğrencileri bugün güzel havanın tadını eğlenceli etkinlikler ile çıkardılar.

Gölcük Nadide Anaokulu öğrencileri Ramazan’ı Şerif’in manevi iklimini çeşitli etkinliklerle yaşayarak öğrendiler.

Gölcük Nadide Anaokulu Ay Işığı Sınıfı öğrencileri baharın gelişini sınıflarında yaptıkları etkinliklerle karşıladılar.

“Sizin en hayırlınız Kur’anı öğreten ve öğreneninizdir “ buyuran sevgili peygamberimiz HZ Muhammed  (S.A.V) ‘in ümmeti olarak gurur duyduğumuz Kur’an törenlerimize devam ediyoruz. Gölcük Nadide Anaokulu Bal Çiçekleri Sınıfı öğrencilerimizden Zeyneb Berra KÜÇÜK, Poyraz Bayyar, Hiranur Başak Usta ve Minik Eller Sınıfından Ömer Dede, Almina Melis Baş yüce kitabımız Kur’anı Kerimi okumayı öğrenerek bizlere unutulmaz bir gün yaşattılar.

Bir çocuk koşamıyor , sıçrayamıyorsa bunun suçu zayıf kaslar ve hareketlerin koordinasyonsuzluğudur. Çocuklarımızın yol arkadaşı jimnastik !

tüm hareketlerimizi sağlamlaştırıyoruz. Her dersimizde egzersiz detaylarına ve performans tekniklerine dikkat ediyoruz.

Nadide Gölcük Anaokulu olarak kodlama çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hafta kodlama saatimizde eğlenceli bir kodlama çalışmasına yer verdik.

Gölcük Nadide Anaokulu Bilgin Yumurcaklar Sınıfı kendim yapabiliyorum dersinde evlerinde aileleriyle birlikte tasarlamış oldukları şapkaları okula getirdiler. Çocuklarımızın harika fikirleri ve velilerimizin yardımıyla ilginç şapkalar tasarladılar. Bu şapkalar günümüze heyecan katmaya yetti.

Ay Işığı Sınıfı bugün kollarını sıvayıp mutfağa girdi. Malzemeleri tek tek tanıyan öğrencilerimiz sırası ile koyulması gerek malzemeleri ekleyip bisküvi toplarını hazırladı.

Ay Işığı Sınıfında renk kutlamaları tüm hızıyla devam ediyor. Bugün hep birlikte yeşil renk ile tanıştık.Hayal ettik yemyeşil ormanlara, çimenlere, ağaçlara koştuk. Kaplumbağa ve kurbağayla tanıştık. Karnımız acıktığında yemyeşil bir elma, salatalık, marul ve maydanoz yedik, yeşil çiçekleri kokladık.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com