Nadide okulları 2013 yılında Gölcük ilçesinde açmış olduğu şube ile ilçe halkına güvenilir ,akademik ve milli manevî değerlerine bağlı bir eğitim alma imkanı sunmuştur. Okul öncesi eğitime önem veren kurumumuz ,öğrencilerimizi akademik olarak yetiştirmenin yanı sıra öğrencilerimize milli ve manevî değerlerimize yönelik bilinç de kazandırmaktadır.Kurumumuzda uyguladığımız "değerler eğitimi " ile topluma değer katacak öğrencilerimizin bilimsel eğitimle birlikte dini eğitimi de alarak hayata ahlak penceresinden bakmalarını;

Özel Nadide Gölcük Anaokulu öğrencilerimiz bugün heyecanla okullarına geldiler.Bir yıl boyunca okuma yazma çalışmalarından sanat etkinliğine, robotik kodlamadan masal atölyesine, Değer eğitiminden İngilizceye, dramadan spora kadar birçok bilgi ve etkinliği eğlenerek öğrendiler.

Gölcük Nadide Anaokulu anasınıfı öğrencileri Karakter Eğitimi çalışmaları kapsamında Şükür Mektubum adlı çalışmayı tamamladı.

Özel Nadide Gölcük Anaokulu anasınıfı öğrencilerimizle tefekkür saatimizde bu hafta arıları işledik. Arıların çiçeklerin ortasında bal yapıcı özleri aradıklarını, güzelim  peteklerini nasıl ördüklerini, bir gün de kaç çiçek dolaştıklarını bizlere nasıl bal ürettiklerini Yüce kitabımız da arı isminde bir sure olduğunu öğrendik.

Gölcük Nadide Anaokulu öğrencilerimizden Minik Yıldızlar Sınıfı bugün sıcak havayı değerlendirerek su püskürtme oyunları oynadı.

Minik Yıldızlar Sınıfı bugün önce bahçede kahvaltılarını yaptılar ardından bahçenin keyfini çıkardılar. Sanat saatinde  yaptıkları uçurtmaları uçurarak  eğlenceli vakit geçirdiler.

Nadide Gölcük Anaokulu  anasınıfı öğrencilerimiz  ile yıl sonu portfolyo sunum günümüzü gerçekleştirdik.Öğrencilerimiz yıl boyunca öğrendikleri bilgilerden bazı kesitleri oluşturduğumuz etkinlik alanlarında ailelerine sundular.

Nadide Eğitim Kurumları okul öncesi zümresi olarak CES Çocuk ile birlikte  bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz proje kapsamında okullarımızda kurulan akıl oyunu ve kitap stantlarından bir kendisi birde arkadaşları için alışveriş yaptılar. Aldıkları ürünleri birlikte paketleyip Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi anasınıfındaki arkadaşlarına bizzat teslim ettiler.

Fiziksel ve ruhsal sağlığımızı iyileştirmek, doğa ile kurduğumuz bağları güçlendirmek, dünyamız için iyilik yapmak, açık havanın tüm güzelliklerinden faydalanmak, keşfederek öğrenmek ve eğlenmek için düzenlenen Okul Dışarıda Gününü Nadide Gölcük Anaokulu olarak bizlerde kutladık.

Kocaeli Okul Öncesi Öğrencileri Arası 8. Geleneksel Satranç Turnuvası 18 Mayıs Cumartesi günü Özel Nadide Eğitim Kurumları Başiskele Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi. Satranç turnuvasına yapılan başvurular her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça yoğundu. Kocaeli’nin çeşitli ilçelerinde faaliyet gösteren 16 okulun katılımı ile gerçekleştirilen turnuva renkli görüntülere sebep oldu.

Back to top