2021-2022 Еğitim-Öğretim yılının ara tatili bugün başladı. Öğrencilerimiz karnelerini ve başarı belgelerini aldılar. Yaklaşık dört aylık çalışmanın karşılığını almanın verdiği mutluluk görülmeye değerdi.

Özel Nadide Ortaokulu bahçesinde düzenlenen İstiklal Marşı töreninde 1. dönem Karakter Eğitimi çalışmaları kapsamında "Ecdada Mektup" Yarışmasında dereceye giren 7-A sınıfından Zeynep Beyza GÜNGÖR, "Toplumda Nasıl Davranmalıyım?" konulu PowerPoint Yarışmasında 5-C sınıfından Elif Zülal Yürekli ve Muhammed Eymen AK, "İsraf Etme İnsaf Et" Proje çalışmasında ise 7-C sınıfından Zeynep Ayza GÜLLÜ öğrencilerimiz başarı sertifikalarını öğretmenlerinden teslim aldılar.

"Uzaktaki Kardeşim bu yıl da yanınızdayız" diyerek çıktığımız yolda harçlıklarından topladıkları kumbaraları açarak hayır yarışmasında birinci olan 3-D, 4-A, 7-A ve 10-A sınıflarını tebrik ettik.
     Öğrencilerimize tablet, televizyon ve teknolojik aletlerden uzak; sevdikleriyle birlikte vakit geçirdikleri, sinema ve tiyatroya gittikleri, bol bol kitap okudukları bir tatil geçirmelerini tavsiye ediyoruz.
İyi tatiller diliyoruz...

karne1
karne2
karne3
karne4
karne5
karne6
karne7
karne8
karne9
karne91
karne92
karne93
karne94
karne95
karne96

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com