Yine her zamanki gibi K12'ye girip ödevlerimi bakmak için açtım. Ödevlerime baktım sıra mesajlardaydı. Okuldan bir mesaj gelmişti. Hemen açtım. Konu kısmında  "Okulları açıyoruz" diye bir yazı yazıyordu.

Bu beni çok heyecanlandırmıştı. Sonra alttaki uzun metni okudum. Mesajda  22 Mart 2021’de okulların açılacağı yazıyordu. Çok heyecanlanmıştım. Hemen anneme koşup "Anneeeeee, okullar açılıyormuş" diyip sarıldım. Ve tekrar koşup aylardır okulu bekleyen üniformalarımı hazırladım. Saat 22.00’ye  geliyordu. Artık uyumam lazımdı. Yatağıma yattım ve uykuya daldım. Ertesi sabah alarmımın sesiyle uyandım. Hazırlandım, kahvaltı yaptım, çantamı aldım ve okula koştum. Okula heyecanla biraz erken gitmiştim. Bu yüzden okulda çok az kişi vardı. Sınıfıma giderken ilkokuldaki sınıf arkadaşımı gördüm onunla ayaküstü sohbet ettik. Sonra sınıfına döndüm çünkü artık ders başlayacaktı. Sınıfıma girip sırama oturdum. Biraz sonra öğretmenimiz geldi .Önce biraz sohbet ettik sonra da dersimizi işledik. Birkaç tane daha ders işledikten sonra öğle yemeği vakti gelmişti. Yemeğe gittik. Ellerimizi yıkadık, yemeğimizi aldık ve yerlerimize oturduk. Yemeğimizi yedik. Sonra ders zili çaldı ve derse girdik. O kalan dersleri de işledikten sonra eve gittik. Harika hissettim. Diğer günlerim de böyle geçti. Okula bir hafta gittikten sonra okullar kapandı. Çok üzülsem de en azından okulumu bir haftalığına görmüş oldum.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com