Covid 19 denen bir virüs vardı ve bulaşıcı bir hastalık olduğu için hiç kimse dışarı çıkmıyordu. Virüs 2019 yılının sonlarında başlayıp 2020 yılında tam olarak yayılmaya başlamıştı ve 2020 yılının sonlarına doğru bu virüsün aşısı bulundu.

Yasaklar ve virüs dolayısıyla okula gidemiyorduk ama dersleri internetten görüntülü arama gibi bir uygulamadan yaptık  ve çoğu öğrenci internetten ders  dinlese bile çok bir şey anlamıyordu.  Ardından bazen bir hafta veya iki hafta sadece pazartesi ve salı günleri  ders yapmak için okula gidiyorduk ama vakalar arttığı için maalesef yine evlerimize internetten üzerinden derslerimize devam ettik.  Bazı yerlerde internet yoktu, bazı öğrencilerin tablet, telefon ,bilgisayarı yoktu.  Bu yüzden devlet ihtiyacı olanlara tablet dağıtma projesi başlattı ve bu sayede tableti olmayanların da tableti oldu. Ama internetten ders dinlerken bazen öğrenciler ders dinledikleri sayfayı kapatıp farklı bir sayfadan bir şeyler izliyor,oyun oynuyor veya arkadaşları ile yazışıyordu. Vakalar biraz azaldıktan sonra okulları tekrar açtılar ama bu sefer yazılı olmak için okula gidiyorduk ders de işleyecektik. Bu yüzden kitaplarımızı da aldık.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com