Merhaba sevgili günlük!  13 aylık uzaktan eğitimden sonra ilk defa okula gittik. İlk gün sabah kalkınca çok enerjiktim, normalde sabahları erken kalkmayı hiç sevmem ama o günün heyecanı ile çok enerjik uyanmıştım.

Okula varınca daha çok heyecanlandım. Sınıfa girince sırama çantamı koyup hemen arkadaşlarımın yanına gittim ve konuşmaya başladık. Zil çalınca öğretmenimiz sınıfa  girdi ve ilk defa öğretmenlerimi yüz yüze gördüm. İlk ders öğretmenimiz ders işlememişti, bize uzaktan eğitimin nasıl geçtiğini, güzel olup olmadığını sormuştu. O duygu çok güzeldi, ders çok eğlenceli geçmişti. Hepimiz çok heyecanlıydık. Pazartesi günü çok güzel geçti, salı da neredeyse aynı geçti . Her gün ayrı bir enerji ve mutluluk ile uyanıyordum. Her gün güzel bir kahvaltı yapıp okula gidiyordum. Çarşamba günü kar yağdı. Hepimiz çok sevindik. Yerler çok buzlanmıştı teneffüsterde dışarı çıkıp kar oynadık. Diğer gün Asel’in doğum günüydü ve Ali kek yapmıştı. Ben de ona boyadığım CD’lerimden vermiştim. Çok sevinmişti. Arkadaşlarımla konuşup hep  birlikte çok güzel oyunlar oynuyorduk öğle teneffüsünde. İki  hafta boyunca yazılılar olacaktı ama ben yine de çok mutluydum okula geldiğim için, nasıl olsa yazılılara da çalışmıştım. İlk defa yüz yüze sınav olduk. Normalde evden bir site üzerinden yapıyorduk sınavları. Sınavda biraz heyecan yaptım tabi ki ama sonra geçti. O iki  hafta hiç bitmesin istiyordum. Tenefüste telefona bakmak yerine arkadaşlarımla konuşuyor, gülüp eğleniyorduk nasıl olsa. Dersler bile yüz yüze daha güzel ve eğlenceli geçiyordu. Dersten düşmüyor, internet problemi yaşamıyorduk. Okulda gülüp eğleniyorduk. Hatta ben o günün hiç bitmesini istemiyor okulda kalıp arkadaşlarımla konuşmak, eğlenmek istiyordum. Bazı arkadaşlarımın telefonu olmadığı için uzaktan eğitimde onlarla hiç konuşamıyordum ve bu beni çok üzüyordu ama yüz yüze her gün her teneffüs konuşabiliyordum. O bir hafta çok eğlenmiştik. Pazar günü corona vakaları çok arttığı için MEB’den açıklama geldi ve okular yine uzaktan eğitime  geçti.

Back to top

https://www.shelldownload.org/ fenomega.com https://www.havadis07.com https://www.gamerfrm.com/forum/forum-ko-cuce-37 www.lekekremim.com http://www.privshell.com